Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fáj az ötévesem lábfeje pár...

Fáj az ötévesem lábfeje pár napja. Lehet attól, hogy hirtelen nő a lába?

Figyelt kérdés
Amúgy pici lába van, időszerű lenne már a növekedés. Tényleg fáj neki, látom rajta. Masszírozgatom, attól picit jobb neki. Te mire gondolsz, mitől lehet?

2014. jún. 20. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is fájt szerda éjjel. Adtam neki egy fél Calcimuscot (ampullás),(már volt ilyen és a dokinő javasolta,hogy ilyenkor nyugodtan adjak neki) és másnap elmentünk új cipőt venni, 2 számmal kellett nagyobb, de nem szólt, hogy nyomná a lábát a régi.
2014. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neki nem hiszem, hogy nyomja, egyrészt nem kicsi rá, másrészt szandál, tehát nem tudja nyomni. Azt tudom, meg tapasztaltam magamon is, hogy a sípcsont rettentően tud fájni növekedéskor, de hogy a lábfej?
2014. jún. 20. 10:18
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el ortopédiára. Nem akarlak riogatni, de akár rákos is lehet...
2014. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mire alapozod ezt? Olvastál ilyesmit vagy tallkoztál ilyesmivel?
2014. jún. 20. 13:27
 5/11 anonim ***** válasza:

valamelyik etse az én 4 éves fiam is fájlalta a lábfejét!

Én egy kimondottan izületi fájdalmakra használható krémmel elkezdtem neki finoman kenegetni,maszírozni és el is múlt neki!Mi a férjemmel arra tippeltünk,hogy nőlhet neki!Meg az is lehet hogy már ők is érzik az időjárásváltozásokat,frontokat!

2014. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Hármas belémállította a frászt, már kértem időpontot ortopédiára, augusztura kaptam is...

Ó Istenem, hányszor megfogadtam már, hogy soha többet nem jövök erre az oldalra!!!!!!!!!!!!!

2014. jún. 20. 13:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Veszek is Richtofit krémet. köszi még1x
2014. jún. 20. 13:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, neki sem a cipő nyomta a lábát, hanem hirtelen megnőtt neki. Szandiban nekem sem tűnt fel, csak cipőből kellett nagyobbat venni. Tiszta hülye az, aki rákra gyanakszik. Az én lányom is beállították már itt leukémiásnak, pedig csak vérszegény volt.
2014. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Minap volt a Tv-Ben, egy magyar színésznő fia láb fejdalamra panaszkodott, s kiderült leukémiás.

De ha utánna nézel a neten, a leukémia első jelei között a láb fájás áll gyermekeknél

2014. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

OFF:

és milyen gyakori lábfájásnál kellene aggódnom leukémia miatt!

Az én 4 évesemnek eddig talán 3-4x fájt a lába,lábfeje.Én a növésnek tudtam be!

2014. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!