Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keveset evő, vékony három...

Keveset evő, vékony három évesnek milyen vitaminfélét vagy probiotikumot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem eszik húst sajnos, tejallergiás is. Gyümölcsöt eszik sokat, zöldséget nem. Egy kis étvágynövelő kéne, vasa határértéken van. Védőnő mondta, hogy adjak valamit, de hogy mit, az nem jutott eszébe (!)
2014. jún. 20. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Patikában kérj tanácsot. Béres cseppet szokták javasolni.

Mekkora?

2014. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A jutavit probiotikumot ajánlom, a legolcsóbb, és jó!

Mellé Béres multivitamin rágótabletta ( olyan mint a szőlőcukor) napi 2db. 60 db-os 1 hónapra elég.


Lehet csalni az ételekkel!

Ha szereti a tésztát, akkor tejfölös pörkölt tésztával.

Rizses húshoz mindig főzök egy mexikói alapot.

Rakott zöldségek, rizses húsos töltelékkel.

Főzelék virslivel.

Mindig mondom lányomnak, ha megeszi az ebédet, kap vitamin cukorkát.

Ezért még a tökfőzeléket is megette:)

2014. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
12 kg és 89 cm. Köszi a válaszokat. És a tanácsokat is. Nagyon kedves vagy, de szerintem én már mindent megpróbáltam. Két éve megy ez, egy éves koráig meg csak szopni akart, az elválasztás is egy szenvedés volt. Adtam én már mindent, mindenhogyan, tésztával, felfújtnak, viccesen, trükkösen - de egyre kevesebb félét eszik meg: kifli, gyümölcs, tejmentes tápszer. Ennyi, a többit meg se nyalja :( Nem akarok tovább agyalni, mit adjak neki, azt adom, amit a többeiknek. Meg valami vitamint. Majd csak észhez tér.
2014. jún. 20. 22:59
 4/18 anonim ***** válasza:
De hát nem is olyan vékony a fiad, teljesen normális a súlya a magasságához. Fiam is ennyi volt mikor ilyen magas volt és nem volt vékony.
2014. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem kórosan sovány, de elég beteges és a vasa is határérték, szerintem mert nem eszik húst. Azért szeretnék valamit.
2014. jún. 20. 23:05
 6/18 anonim ***** válasza:
Én fiamnak kimondottan alacsony a vasa és sajna az utolsó fél évben nagyon beteges, épp ma voltunk megint vérvételen, pedig ő eszik húst, bár ő sem nagy evő, de bölcsiben eszik rendesen, csak itthon nem.
2014. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyébként enyém most májusban lett 3 éves.
2014. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

semmilyet. ne gorcsplj ra a temara mert azt o is erzi es ettol csak mrg inkabb kenyszer lesz neli az eves. azt es annyit monfog meg fog enni, amire szuksege van


egy keveset evo, nagyon vekony ex harom eves

2014. jún. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mindig*
2014. jún. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Flavon gélt,vagy a Greent,vagy a Kidset.
2014. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!