Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 25 hónap korkülönbség esetén...

25 hónap korkülönbség esetén kell testvérkocsi?

Figyelt kérdés

A fellépő mennyi idős kortól használható?

Kislányom 18 hónaposan indult el, nem valami rutinos gyalogló...

Annyit agyalok mi legyen. Egy hosszú sétánál végig nem bírom hordozni.


2010. jan. 4. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 15 hónap a korkülönbség (már nem használjuk a babakocsit, mert mindketten óvodások lettek), de szerintem a 25 hónaposnál is praktikus használni. 3 éves koráig nyugodtan lehet babakocsiban a nagyobb is. Főleg, ha pl. bevásárolni mész vagy sietned kell valahová.
2010. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen celszerü.Szerintem ha nem akarsz nagy kiadasokat akkor elöször az ujszülöttet tedd hordozokendöbe,4-5 honapig,,aztan latod isövel hogy fellepöt ,vagy testverbabakocsit erdemesebb -e venni.
2010. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 22 hónap volt a különbség, de én fellépőt használtam. Nekünk az is elég volt. Persze hosszú távra lehet, hogy kevés. Mi általában 1-2 órát sétáltunk egyszerre. Néha felültettem a babakocsi elejére is a lányomat, amíg a fiam pici volt.
2010. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 26 hónap lesz a különbség.Èn testvérfellépöt veszek.Remélem elég lesz.A lányom már sokat sétál.Ö 12 hós korától egyedül sétál.
2010. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attol is függ mennyire szeret babakocsizni.de a hordozókendő nagyon jó megoldás.ehet mire a kisebb babakocsiba kerülne elég lesz a nagynak fellépő.
2010. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!