Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pókember, mint mesefigura...

Pókember, mint mesefigura mennyi idős korosztályban "menő"? Pl ruhán, táskán stb.

Figyelt kérdés
Ajándékba vinnék néhány ruhát, de elbizonytalanodtam, hogy talán már "ciki" .
2014. júl. 3. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezem az anyukát azt hiszem, az a biztos. Azért akinek szereti a gyerkőce, írjon :)
2014. júl. 3. 15:02
 2/7 anonim ***** válasza:
6éves keresztfiamnál még menő, most vettem neki pókemberes fürdőgatyát. 2 éve tart nála kb.
2014. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is van pár "pókemberes" ovistársa. Kiscsoportosok voltak most.

Szóval 4 éves kortól nem tudom meddig menő. Szerintem alsó tagozat egy-két évig még biztos belefér.

2014. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem egy igazi pókember őrült kisfiam van. most 4,5 éves, 2 éve tart ez az őrület... az a fura, hogy nincs az ovinkban másik fiú aki oda lenne érte, csak az enyém. mondjuk már ovi előtt elkezdődött, de nem tudom honnan jött, soha nem látott se filmet se mesét :D

pókemberes póló, nadrág, pulcsi, bugyi, zokni, táska. az alvókája egy 40cm-es pókember plüss, van jelmeze, majd minden nap felveszi, rendszeresen az arcát is ki kell festeni D: még a biciklije, rollere is pókemberes...

nagyobb gyerekeknél inkább ben10, repcsik, verdák amiket látok :)

2014. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zabmester ***** válasza:
Ovisoknál, alsós iskolásoknál szerintem bőven jó a Pókember, de azért nem mindegyik gyerek szereti. Az enyém pl. nem csípi, nála a Batman és a Vasember a menő.
2014. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő, 4 éves kor fölött simán, de van aki a batmant vagy egyebeket szereti
2014. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1. Pókember az k.rvára nem mese figura, micimackó a mese figura.....
2014. aug. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!