Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, szerintetek kinőheti...

Anyukák, szerintetek kinőheti lányka babám ezt a fajta alvását?

Figyelt kérdés

Azért ide írok,mert gondolom, itt már nagyobb gyerekes anyukák is vannak.


Babám 8,5 hónapos és mostanában így alszik. Letesszük fél9 fele és reggel 7 körül kel. De közben 4x 5x felsír, mert álmában elkezd mászni, az ágy másik végébe. Nekünk meg vissza kell fordítani és alszik tovább.


Mitől lehet ez?

4 hete feláll. Foga még nincs.



2014. júl. 9. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem tud forogni??
2014. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem azért sír, mert elmászik szerintem. Az én gyermekim sem ott maradnak reggelig ahová leteszem őket. Felsír, emrt lehet fáj a foga pl és helyet változtat.
2014. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy ki fogja nőni. Ez normális. Most van az aktív mozgásfejlődés időszakában, amit éjszaka, álmában is gyakorol. Pár hónap és leszokik róla.
2014. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első. nem értelek. miért ne tudna?


többiek: akkor nektek is volt ilyen szakasz? mikor lett jobb?

2014. júl. 9. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés miatt lehet az éjszakai nyugtalanság. Meg szerintem a fogcsírák is már javában mocorognak. Nálunk is volt ilyen. Volt amikor egyszer sem ébredt fel, volt amikor ötször is.
2014. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Akkor lesz jobb szerintem, amikor már nem lesz neki újdonság az, hogy fel tud állni, menni tud, még pár hónap szerintem.

Bár az én nagyobbik lányom 2,5 éves, és még mindig minden éjszaka teljesen keresztbe fordul az ágyon, de már nem sír fel.

2014. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 gyerekes tapasztalt anyukaként írom,hogy el fogja hagyni ezt a babád!

most mozgásfejlődés van azért mocorog ennyit!Foga is jöhet azér sír fel!

Hidd el lesz ez még jobb is!

2014. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
örülnék neki, mert igazából azóta van ez, hogy mászik...
2014. júl. 9. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4éves kora körül hagyta abba,mostmár csak ritkán kel fel,4,5éves.
2014. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!