Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kell pelenkára kisgatyát...

Miért kell pelenkára kisgatyát húzni?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy kisfiút (2 év körülit), még pelenka volt rajta, de arra rá lett húzva egy alsógatyó. Ez miért jó így? Ettől hamarabb lesz szobatiszta? Vagy nem igazán értem ennek a funkcióját?

2014. júl. 16. 15:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Én is így adtam rá, mikor itthon volt nyáron, melegben. Azóta már szobatiszta lett.

És hogy miért? Mert a gatya úgy tartja a pelust, mint annak idején a body, ugyanis ha elkezd telítődni a pelenka, akkor a benne lévő pisi lefelé húzza a pelust és akkor lecsúszhat a pelenka is, így ha mondjuk otthon flangál, játszik erre-arra, akkor könnyen megtelítődhet kosszal a pelenka, meg amúgy is, nem egy szép látvány, ha épp homokozik a gyerek és tiszta homok a pelenka. Úgyhogy otthon én is a pelenkára adtam gatyát rá.

De ha elmentünk otthonról, akkor mondjuk nem. Akkor a rövidnadrágot adtam rá a pelenkára, nem adtam pluszban még kis gatyát.

2014. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2014. júl. 18. 08:04
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem 2 éves mult és még pellusos. Ilyen méretben már nem nagyon van body. Sok poloja van és én is adok rá gatyát mert megtartja a pisis pellust. Ha egyszer belepisil, már csuszik le , így nem.
2014. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!