Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerek mellett milyen...

Kisgyerek mellett milyen munkaidőben és beosztásban dolgozol? Össze tudod egyeztetni a munkát a gyerekkel?

Figyelt kérdés
És a gyerek igényeihez kerestél munkát,vagy bevállalod a 3 műszakot is?
2014. júl. 19. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

4 éves a kislányom, tavaly szeptember óta ovis.


A régi munkahelyemre mentem vissza, 8-16 óráig tart a munkaidőm. Gazdasági ügyintéző vagyok, közalkalmazottként dolgozom. Ha én viszem, akkor 7-re megyünk az oviba és én is beérek 8 előtt, délután 4 körül az apja hozza el. Ha az apja viszi, mert szabadnapos, akkor 8 körül viszi, 4 körül megy érte.


Ha tetszik, ha nem, össze kellett egyeztetnem :-). Fél 5 után érek haza, 2 naponta főzök, hogy legyen meleg ebéd, fárasztó, de mi akartuk a gyereket. Nem vállalnék 3 műszakos munkarendet, de ez nálam nem is volt opció, mert soha nem dolgoztam 3 műszakban és nem is olyan végzettségem van.

2014. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Itt csak olyanok fognak válaszolni akiknek álom-munkahelyük van álom-munkaidővel...


Te kérdező?

2014. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ismerősömnek 9-18 -ig van munkaidő, reggel még be tudja vinni iskolába a gyereket, du soha nem tud érte menni, csak ha szabin van, mindig nagyi, vagy testvére megy érte,a gyereknek külön örömteli meglepetés, ha anya várja a kapuban..

mellette még szombaton is dolgozik du 1-ig


ő is dolgozott már több műszakban (vendéglátózott)abba kellett hagynia, nem tudta egyeztetni

2014. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem majd munkahelyet kell váltanom emiatt, ha ovira kerül a sor! :(

Fél 7-kor kellene indulnom reggel, és 7-nél előbb nem érnék az ovihoz! Bank (háttérműveleti oszt.)! Apa még reggel el tudná vinni, de este mégkésőbb ér haza! Nagyszülők messze! Sajnos ez van! Olyat kell találnom ahol 4-ig van a munkaidő! Nem lesz egyszerű! :/

2014. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Az a "7-nél előbb nem érnék az ovihoz" az természetesen délutánra vonatkozik!
2014. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2! Az én válaszom alapján szűrted ezt le? Közel sem álomállás, de bocs, hogy nem dolgozom 6-18 ig. Gondolom nem vagy tisztában azzal, hogy mennyit keres egy közalkalmazott. Te mit dolgozol, mert arról nem írtál.


1.voltam

2014. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Reggel 6-ra viszem a gyerekeket az oviba és a suliba. Sulisom az első a portással szegény. 4-re tudok értük menni. Borzasztó fárasztó, mert fizikai munka , ráadásul még főznöm is kell. Suli után karatéra kell vinnem a nagyot, néptáncolni a kicsit. Konkrétan zombi vagyok sokszor. Ezért is gondolkozunk erősen, hogy felhagyok az egésszel mert borzasztóan a gyerekek rovására megy ez a munka. Nem is a munka, rosszul fejeztem ki magam, hanem a borzasztó korán kelés, én fél 5-kor kelek, de így is rohanás van és 11 előtt este nem jutok ágyba.Meg lehet vetni, de a hét vége fele már türelmetlen vagyok a fáradságtól, nem úgy viszonyulok a gyerekekhez, nem olyan türelemmel és ez nem jó. Nekik sem, ők is elfáradnak, de vágynak a többiekkel a délutáni dolgokra is. Férjem külföldön, talán megélnénk egy fizetésből átmeneti időszakra. Nem tudom, de az biztos, hogy borzasztó nehéz így. Főleg, hogy kertes ház, nyáron füvet nyírni,gazolni, télen begyújtani, fát hasogatni.
2014. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fél 8-ra járok, kb. 12-14-kor végzek. De van emiatt otthoni munkám is. Igen, a gyerekek miatt akartam ilyet. Nem vállalnám be a több műszakot, csak ha nincs más megoldás.
2014. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én oda mentem vissza,ahonnan szülni mentem.12 óràzok,egyik nap 06.30-18.45-ig,màsnap 18.30-06.45-ig.

Aztán két szabadnapom van.Nekem ez tökéletes,amíg a gyerek oviban van,mindent meg tudok csinálni.

2014. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!