Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehetnék türelmesebb anya?

Hogy lehetnék türelmesebb anya?

Figyelt kérdés
Imádom a gyerekeimet (22hó, 3,5 , és 6 évesek), de a sok sikítozástól, kiabálástól, az ordibálásig fel tudnak idegesíteni. Állandóan mérges vagyok valamiért. Pedig az ismerőseim szerint fát lehetne vágni a hátamon. Ti hogy csináljátok? Hogy vezetitek le a feszkót? A férjem kora reggeltől, késő estig dolgozik, szóval kb. 8-ig egyedül vagyok otthon velük. Nem akarom, hogy úgy emlékezzenek vissza a gyerekkorukra, hogy anya állandóan puffogott valamiért. Jógázzak? Menjek el futni? Bevált módszerekre lennék kíváncsi.
2014. júl. 25. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék :)

Itt a nyári szünet,annyira vártam,hogy együtt legyünk,mégis egy pillanat alatt robbanok...:(

Engem feltölt egy fél óra nélküle,amikor emberek közé jutok...pl.bolt :)

Magne B6 :)

...és most a Varázslat című könyv... egy kicsit más irányból szemlélve az életem,már mosolygósabb vagyok :)

...hálásnak lenni az életemben lévő dolgokért...és "tádám"...menyivel szebb is ebből az irányból szemlélve az élet :) ...remélem hosszú távon tartós lesz,mert még csak akkor,ha fogom a könyvet ;) :D

Remélem másoknak vannak jól bevált receptjei erre a témára :)

2014. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is elolvasom akkor ezt a könyvet. Szerintem csak fáradt vagyok, kéne egy kis szabadság! :)
2014. júl. 25. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem most a Valeriana relax gyógynövényes kapszula nagyon bevált(a magne B6-tól csak zabáltam:...:)

Illetve esténként futok,naaaaggggyyyoooon jó feszültséglevezető:)

2014. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Valeriana nekem is szokott segíteni. Vicces, mert egyedül annak a gyógyszernek a doboza van széttépve. Gyorsan kellett. :)
2014. júl. 25. 13:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Ki írta a Varázslatot, mert a bookline-on többet is találtam.
2014. júl. 25. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az válik be, ha néha a férjemmel kettesben el tudunk menni valahová pár órára. És a sport is jó. Néha én is futok, csak sajnos nem vagyok elég kitartó :( Könyvekben én a nagyon gagyi strandon olvasgatós fajtákat szeretem, mert az kapcsol ki, ott tuti nincs feszültség :). Pl. Fejős Éva könyvei.
2014. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég misztikus a bemutató szöveg...de szerintem a lényeg annyi,hogy szépen végigveszi (28 nap alatt) az élet egyes "részeit",és feladatokat ad. :)

Amit nagyon szeretek,hogy este lefekvés után gondold végig a napodat,és mondj köszönetet az adott nap legjobb dolgáért....és akármilyen káosz is egy nap,mindig találok egy különleges pontot,ami hálával tölt el :) ...és rögtön rájövök,hogy kellett nekem apró dolgokon idegeskedni :D

2014. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!