Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a babáján hemangioma...

Akinek a babáján hemangioma (értágulat/érdaganat) van, kezeltette e valahogy? És ha elmúlt, hány éves korában?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nagylányomnak volt most 12 éves kb 5-6 éves korára tünt el ,de nagyon halványan kivehető,nem lett kezelve.A kicsi lányunknak is van ,ő 21 hós,3 db,vittem a bőrgyógyászhoz,ő javasolta a heim pált,az egyik alatt növekedett is belülről.A heim pálba fagyasztották,de csak azt amelyik alatt is volt,a fagyasztás nem fáj,pár pill az egész,egy hurkapálcán van egy darab vatta ami gőzőlgő kinézetű de valószínű inkább hideg mint meleg.A sorbanállás több időt vesz igénybemint az egész kezelés.Mindezek elött(a heim pálból küldtek minket) elkellett vinnünk a megyei kórházba szemészetre,koponyaultra hangra,meg hasi uh-ra,hogy a belső szervein nincs e mert akainek több van előforulhat ,hogy a szervein is van.Nem volt szerencsére sehol.Ezekkel az eredményekkel kellett a heim pálba vissza menni,kb 4-szer voltunk aztán úgy gondoltuk ,hogy úgyis el fog mulni,többet nem mentünk.Még mindig annyira látszik mint az elején kivéve a fagyasztottat,az halvány és laposabb a kitüremkedés.A nagylánynak is elmúlt ez is el fog bizonyára.Nap nem érheti azt mondták.

2010. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Melyiket nem érheti nap? Amelyik kezelve volt? Mert az én orvosom szerint meg pont minél többet éri a nap, annál gyorsabban fog elmúlni. Na, most már totál nem értek semmit... :)
2010. jan. 13. 17:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyiket sem állítólag,de egyébként én is úgy vettem észre a nagylánynál,hogy a lábikóján volt egy gombostűfejnyi és az nagyon hamar elmúlt,talán a születését követő nyáron és sztem is a naptól múlt el olyan hamar.De a bőrgyogyó is meg a heim pál szerint is nem érheti nap.
2010. jan. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!