Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnál kenguruhúst a gyerekednek?

Adnál kenguruhúst a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Egy ismerős családjában gyakran fogyasztják, mi is gyakran eszünk, hány éves kortól adnál a gyereknek...? A férjem orvos, szerinte minden további nélkül, én valahogy mégis ódzkodom tőle. Hogy lennétek a kérdéssel?
2014. aug. 4. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a férjed, aki orvos, nem tud megnyugtatni, akkor tőlünk, idegenektől mit vársz? :) Szerintem a kenguruhús nem tartozik a magyar átlagos étrendbe, így sokan nem ettek, mégcsak nem is láttak, nem hogy "gyakran eszünk". Valamelyik nap láttam az egyik újsagban, hogy lehet kapni, de én nem vágyok rá. Nekem ez olyan mint a nyúlhús, cuki állatot nem eszek. :) Így én a gyerekeimnek sem adnék. De ha ti gyakran esztek és a férjed is támogatja, akkor miért ne? Komolyan nem értem a kérdésed...
2014. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, adnék. Gondolom, az ausztrál gyerekek is eszik. Nekünk persze egzotikus, de ha más embereknek semmi bajuk tőle, nyilván neki se lesz.
2014. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!