Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik az, hogy a bárányhimlő...

Létezik az, hogy a bárányhimlő 3-4 nap alatt el is múlik?

Figyelt kérdés

szerdán délután láttam meg a pöttyöket a gyereken. a hátán, a karja hátsó részén és a combja hátsó részén voltak csak,max 30-40 db. utána sem jött ki csak vagy 3 darab, 2 a lábujján,egy a keze ujján. ma ugye hétfő van és már csak a varas pöttyök vannak meg,illetve ahol nem tudta vakarni, ott már csak a pöttyök helye látszik,már ki sem emelkedik a bőre felszínéből.

egy elég kezdő doki nézte csak meg... kezdek kételkedni,h. himlő volt.

arra gyanakszom,h. nyaralni voltunk épp és pont ezeken a helyeken kentem be amíg aludt a szúnyogriasztóval (hason alszik és cxsak a hátát,karját,lábait érem kenni.

vagy volt akinél ilyen gyorsan és enyhén zajlott le a himlő? tényleg megfertőződhet legközelebb is ilyen esetben?



2014. aug. 11. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:

az én 14 hósom a 4 éves bátyjától kapta el.

3 azaz három pöttye volt és öneki is 2-3 nap alatt "lefutott".Viszont a doki azt mondta egyértelműen az(de tényleg laikusként is azt mondtam,hogy az mert az a 3 pötty viszont a nagykönyveb leírtként nézet ki_vízszerű hólyagok a közepén)

Én is aggódok ha a kicsi bekerül közösségbe újra elkapja!

Van is rá esély,férjem is 2x esett át rajta!

2014. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém elmúlt. 32 voltam. Picikémtôl kaptam el.
2014. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!