Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik építőkockával tanul...

Melyik építőkockával tanul meg egy gyerek előbb játszani: az "összedughatós" vagy a sima felületű?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp a sima.

Nekünk van mind a kettő de az összedugósnak (ami nagy)csak a szétszedése megy az összerakás az csak immel-ámmal.

16 hónapos a kicsilányom.

2010. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az én 16 hónaposom 1 éves korában kapott mindkettőt, csak a simát vettük elő, és max 3-4 db-ot rakott egymásra eddig, ha játszottam vele, magától hozzá se nyúl. Úgy vettem észre, nemigen érdekli. Tiéd többet játszik vele?

Az összedughatósat még nem vettem elő.

2010. jan. 14. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenképp a sima, hisz azt csak egymásra, vagy egymás mellé kell tenni....az összedugdosás már komplikáltabb
2010. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Elvan vele de az a legjobb ha én óriási tornyot épitek és ezt észreveszi "tankaranka" jön és lerombolja:)De ő is egymásra rakja,de nem köti le hosszú ideig.Nálunk most az épitőkocka mellőzve van, a minden napos a zsirkrétával való firkálás ill a toronyépitő amit ügyesen fel is épit,na meg a labda.

Nálatok mi a favorit?

2010. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Zsírkrétával, építőkockával is csak rövid ideig foglalkozik. A (felnőtt) könyvek, prospektusokat szívesen lapozgatja már a kezdetektől, most is, és van egy olyan könyve, amiből minden oldalon kihúzhatós állatok vannak, ezzel is sokat játszik. Ezen kívül a műanyag tálaim, sajtkrémes dobozok-papírok-tetők. Karácsonyra kapott autóra ráül napközben többször és autózik, kanyarog, zenél, táncol. Babái is ritkán kerülnek elő.
2010. jan. 16. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!