Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külön szobába, hogy oldjátok...

Külön szobába, hogy oldjátok meg, hogy a gyerek ne takarózzon ki?

Figyelt kérdés
Ősszel költözünk külön szobába,16hónapos és elérkezettnek látom az időt. Most alvószsákba alszik a kis rácsoságyába. A saját szobájába már leesésgátlós ágy van amirol ugyesen le tud mászni,ezért ha zsákba teszem és lemászik az ágyról elesik. Viszont a rendes paplant szerintem éjszaka lerúgja magáról. Ti hogy oldjátok meg?
2014. aug. 23. 14:42
 1/8 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Szerintem maradhat a hàlózsàk, én ovis koromban is abban aludtam : ) vagy esetleg vmi termo kezeslàbas pizsi?
2014. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Enyém 5 éves, és mindig hálózsákban alszik. Kényelmes és biztos, hogy nem rúgja le.!
2014. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

az én kisfiam 15 hónapos, és mellettem alszik, pelus, body van rajta + az én takaróm, vagy az övé (is)

mindig ha felébredek, azt látom, hogy ki van takarózva.

eddig még nem fázott meg.

lehet, azért takarózik ki, mert melege van. esetleg próbáld ki azt, hogy nem takarót adsz rá, hanem inkább hosszú ujjú, hosszú szárú cuccokat (kezeslábast, pizsamát, vannak jó nagy rugik még erre a korosztályra is)


vagy nagy takarót adj rá, amit tűrj be az ágy oldalánál (mint a lepedőt) már ha olyan fazonú az ágy.

2014. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kezeslábas jött be.Így nem kell félni a kitakarózástól.Lábfej nélkülit hord, télen van hogy adok rá zoknit.
2014. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 évesem hálózsákban, a négy évesem viszont nem szereti a hálózsákot, és mindig kitakarózik. Őt vastagabban szoktam öltöztetni. Télen volt, hogy így aludt: trikó, harisnya, kezes-lábas pizsama.
2014. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fel eves a babam velunk van a kisagya de sokszor koztunk alszik.ahogy betakarom mar rugja is le magarol:-(ugyh mi megpribaljuk a halozsakot.

nincs olyan aminek "kinyithato" a labresze?es akk abba tudna menni is...vagy nemtudom....esetleg rugi?

2014. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

enyém 3 éves koráig hálózsákban aludt. remekül tudott benne szaladni :D

betakarózni enyém olyan 4 éves korától tud, addig úgy öltöztettem, hogy ne fázzon takaró nélkül se

2014. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fiam 4,5 éves koráig zsákban aludt.alul volt két lyuk ,ki tudta dugni a lábát.de nem dugta ki,anélkül is tudott állva közlekedni a zsákban
2014. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!