Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 2 év körüli gyermeke is...

Más 2 év körüli gyermeke is elviselhetetlen a dackorszakban? Fontos!

Figyelt kérdés
25 hónapos fiam állandóan hisztizik.van amikor szépen megérti amit mondok de egy héten kb 2-szer van olyan dühkitörése amit nem tudok kezelni!idáig ilyenkor már én is mérgelődtem vele mert nem bírtam elviselni idegileg!az utobbi 2 esetnél már higgadtan kezeltem de akkor sem nyugodott meg egy könnyen!ti hogy kezelitek a dackorszakkal járó hiszti rohamokat?mit csináltok ilyenkor vele?
2014. aug. 26. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk a harmadik megoldás jött be. Kitartás!!

2014. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Úh majd mit csinálsz vele 13évesen akkor?Mi az hogy nem bírod? 25hónapos,még sztm NEM is beszél.
2014. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de képzeld hogy folyamatosan beszél!!!!
2014. aug. 26. 10:00
 4/10 A kérdező kommentje:
különben van gyermeked?lehet hogy te röhögve kezeled az ilyen dolgokat??
2014. aug. 26. 10:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is 25 hónapos. " 2.-nak nincs gyereke, innen megmondom. :)


Az én lányom is folyékonyan nyomja a szöveget. Tarts ki, legyél következetes és néha szabadulj el otthonról. Ennyit tudok javasolni. Én is nemrég kezdtem futni. sosem hittem, hogy eljön az az időszak, mikor a futás kikapcsolódás lehet számomra. De közben lehiggadok és nem akarom kinyírni, mikor hazaérek. :)


Büntipad már mehet szerintem!

2014. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó!
2014. aug. 26. 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Valeriana Harmony :) 2-t bekapsz és máris nem fog annyira felhúzni :) Én se hittem volna, de tényleg így jobban megy a figyelemelterelés, ha közben én nyugodt maradok.
2014. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26 hónapos a kisfiam, folyamatosan beszél, és hiszitik! Imádom, de néha az ablakon tudnék kiugrani a jeleneteitől... Egyébként kistesója született 2 hónapja, na azóta nincs kegyelem... Figyelemeltereléssel, büntetősarokkal kezeljük, de van olyan, hogy megölelem. Annyira különbözőek az okok, hogy nálunk nincs egységes "terápia". Nayon türelmes próbálok lenni, de néha elfáradok.
2014. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ó igen, a Valeriana se terhesség, se szoptatás alatt nem javasolt sajnos :(
2014. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az en 25 hos fiam napi szinten nyomja ...

Az egyetlen ami bevált hogy nem veszek tudomást róla , ki megyek , ott hagyom , mondom ha befejted gyere ki te is ... :) Így az egész Max 10 másodpercig tart. Büntetni viszont szerintem semmi esetre sem szabad . Neked produkálja magát , es ha most bántod akkor azért bántod mert szeret téged es ragaszkodik hozzad ... EZT NE FELED !!!

2014. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!