Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovit kezdő gyerekek mellett...

Ovit kezdő gyerekek mellett hogy találtatok munkát?

Figyelt kérdés

Találtam néhány remek munkalehetőséget és jelentkeztem rájuk!

Lányom középsőbe megy,fiam most kezdi!

Annyira félek,hogy felvesznek valahova és már az elején beteg lesz valamelyik,netán mindkét gyerkőc és annyi a munkahelynek!

Vagy ez nem így megy?


2014. aug. 26. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg mehetne így, hisz próbaidő alatt bárkit elküldhetnek indoklás nélkül, viszont aki kisgyermekes anyát vesz föl, a legtöbben számolnak az ilyen dolgokkal. Én még nem láttam senkitsem akit emiatt elküldtek volna (összesen 3 munkahelyem volt, de tény, hogy női szakmám van, tehát toleránsabb a vezetősség).
2014. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

esetleg beszélj a nagymamákkal erről, vagy apuka maradjon velük otthon amíg próbaidőn vagy és lebetegszenek.

Meg a munkahelyen is mond, ha tudnak segíteni ilyen helyzetben a nagyszülők.

2014. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!