Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van akinek a gyermeke tejfehér...

Van akinek a gyermeke tejfehérje érzékeny? 28hós eddig milumil 24+

Figyelt kérdés
Eddig milumil 24+ tejitalt kapott de úgy olvastam ez tartalmaz tejfehérjét de igy nem adható tovább de viszont sok vitamin és immunerősítőt is.Ha sima rizstejre vagy mandula tejre cserélem biztosan nem kap ennyi vitamint a szervezete.Tudtok olyan tápszert amivel lehet helyettesíteni?mellette kap flavon kids-et és c vitamint.

2014. szept. 1. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A 17 hósunk tejfehérje-érzékeny. Nem issza meg a tápszert, viszont napi több deci kókusztejet iszik, azt imádja. A kókusztejnek sokkal magasabb a kalciumtartalma, mint a tápszerének /összehasonlítottuk a leírást/. A kókusztejen kívül kipróbáltunk már mindenféle növényi tejet, mindegyiket szereti, de a kókusztej a favorit. Szerintem adhatod Neki, úgyis mindent eszik már, beviszi más forrásokból a szükséges vitaminokat.
2014. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem két és féléves a fiam, ő is kazein érzékeny, ő pregomint kap. Nálunk nem igazán akarta meginni a növényi tejeket, ezért nem erőltettem.

Viszont én a vitamin háztartását úgy tartom fent, hogy rengeteg gyümölcsöt és zöldséget etetek vele.

2014. szept. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 25 hónapos. Ő is tejfehérje allergiás. Ő a Milumil Pepti Plus 2-es tápszert issza.
2014. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 16 hónapos. A milumil peptit írták fel neki is, szerencsére már megissza.. úgy tudom ezt 6 éves korig kiírják, ha indokolt.

Szokott kapni rizstejet is, de az hamar befogja a hasát.

2014. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam közel 5 éves, tejallergiás. Pregomint iszik 13 hónapos kora óta.

Most fogjuk elhagyni a tápszert, de nem kell neki külön vitamint szedni. Egyébként a KalciKid-et (nem tudom, hogy kell írni pontosan) javasolta a doki, hogy időnként mehet 1-1 kúra, de mivel egyébként "mindent" eszik és a körülményekhez képest egészséges, nem kell külön vitaminpótlás.

2014. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!