Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire bíznák rám az emberek...

Mennyire bíznák rám az emberek a gyerekeiket? Érdemes megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondták már, hogy értek a gyerekekhez, nagyon könnyen le tudom őket kötni, és úgy tanítani, hogy egy 4 éve dolgozó nyelvtanár mondta előttem azt, hogy le a kalappal,ő itt ezen a ponton felmond. Pénzre lenne szükségem, és szeretnék keresni,csak az a baj hogy nincs hely, dolgozni. Sehol, maximum éhbérért, túlóráztatva, iszonytató körülmények között.Szeretnék babysitterkedni, szükség esetén akár kisiskolásokat a tanulásban kisegítve is.Egy a baj: 17 éves vagyok.Pedig tapasztalatom is van, bőven, a 4 éves húgom miatt,akit gyakorlatilag születése óta nevelek, mert a szüleimnek 2 munkahelye van, mindkét helyen 12 órában dolgoznak.

2014. szept. 7. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem még a szakképzett gondozókkal is vannak fenntartásaim.


Ne haragudj, de egy 17 éves lányra biztosan nem bíznám a fiam.

Tudnád, mit kell tenni baleset esetén? Vagy pl, ha fuldoklik?


Teljesen más a húgod, és egy idegen gyerek.

2014. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz.Ettől féltem. Tudom, ha ez előnynek számít, van elsősegély vizsgám,emellett a szüleim is egészségügyisek, szóval belém van nevelve minden. a húgom súlyos aszthmában szenved, és ő is szokott beteg lenni. Szóval ha 13 évesen tudtam mit kell csinálni egy 8 hónapos gyerekkel mikor hirtelen 39 fokos láza lett, elkezdett fulladozni (az aszthmás rohamja miatt) és még közben 2x hányt is, akkor azt hiszem, elboldogulok egy félrenyeléssel is, igen.
2014. szept. 7. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem az kizárt, hogy kisgyereket rád bízzanak. Mivel még nem vagy nagykorú, nem is vállalhatsz érte felelősséget, és minél kisebb egy gyerek, annál jobban féltik a szülők. Abban viszont lehet valami, hogy segítesz mondjuk egy kisiskolásnak elkészíteni a leckéjét, vagy elmagyarázod azt, ami nehezebben megy. Itt viszont megint az lesz a gond, hogy mivel nincs szakképzettséged, szinte a semmiért kéne dolgoznod.
2014. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyáriszünet alatt egy 16 és egy 19 éves lány segített be 4 gyerek mellett. Sajnos mentek suliba, így nincs segítségem már. Pedig hétvégén olyan jó lenne, ha valaki elmenne velük a játszóra, míg megfőzök, kitakarítok.

Szóval én rád merném bízni őket. Másrészt 18 évesen szültem, és nem okozott gondot semmi. Simán lehetsz érettebb a korodnál.

2014. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj animátornak. :)
2014. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mármint turisztikai animátornak, bocsánat, lemaradt. Nekem már egyértelmű, hogy ez (a sima animáció) nem az animációs mesék készítését jelenti, habár valóban helytelen. :D
2014. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én bebiszitterem is 18 éves es maximálisan megbízható! Mondjuk o megcsinálta a bébiszitter képzést, ahol többek között elsosegelybol is vizsgáztak. Sok idősebb szülő sem tudja mit kell baleset, rosszullét esetén csinalni, ez nem korfuggo csak, Hanem tslpraesettseg es képzés kérdése. Egyébként kamaszokkal dolgozom hosszu evek óta, sok abszolút mértékben megbízható!
2014. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Húgod ovijában tegyél ki hirdetést, hogy "Zsuzsika 17 éves nagytesója gyermekfelügyeletet vállal". Szerintem lehet, hogy lenne, aki örül, hisz feltehetőleg olcsóbb lennél, mint egy képzett szitter.

Múgy tanulnod kéne... nem éhbérért dolgozni.

A szüleid két-két helyen dolgoznak 12-12 órát?? No alvás?

2014. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!