Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom októberben lesz 3,...

Kislányom októberben lesz 3, és néha bepisil. Milyen orvoshoz, szakemberhez kell fordulni vele?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyenhez. Ebben a korban ez teljesen normális.
2014. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem kell orvoshoz vinni.meg nem erett meg ra.a kisfiam julius 5.en toltotte a 3 evet.es meg csak 3 hete szobatiszta.most erett meg ra.meg ha megyunk valahova raadom a pelust de mondom neki hogy nem szabad belepisilni es hogy szoljon ha kell neki.es nem pisil bele ha kell neki akkor szol
2014. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Úgy heti 1x bepisil. Barátok, rokonok szerint ez már nem normális. Tegnap is bement neki a játszón, ott is mondták hogy az ő gyerekük ennyi idősen már nem pisilt be.

Meg itt is olvasom, hogy a legtöbben 2-2,5 éves koruk között lesznek szobatiszták.

2014. szept. 16. 18:39
 4/17 anonim ***** válasza:

Minden gyerek mas

Ez nornalis meg

2014. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis. 6 eves kor felett van gond, akkor is csak akkor, ha szinte napi rendszeresseggel, napkozben tortenik.
2014. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát én eddig senkivel nem találkoztam, akinek a 3 éves gyereke bepisilt.


Gyerekorvoshoz menjünk, ő küld majd tovább?

2014. szept. 16. 18:50
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog továbbküldeni, mert teljesen normális. Jól mondják, hat éves kor alatt nem fognak vele foglalkozni. Sok 3 éves még nem is szobatiszta teljesen, úgyhogy ez a heti egy baleset teljesen belefér.
2014. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hat te akkor nyilvan csak a szuperanyak es csodagyerekek korben vagy ismeros. Na azok nem pisilnek be. Sot, mar 2 honaposan szobatisztak. 1 honaposan jarnak, egy evesen pedig folyekonyan beszelnek, minimum ket nyelven.

A normalis gyerekek bepisilhetnek 3 ev felett.

2014. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem 3 gyerekem van, mindegyik elmúlt 3, mire abszolút szobatiszták lettek. Nem is siettettem, csak kivártam. Semmi baja a gyereknek, nehogy macerálni kezd, mert rossz vége lehet...
2014. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sehova ne vidd! Ha az orvos elkezdi kivizsgáltatni, nem azért mert szükséges, hanem azért, hogy téged megnyugtasson, az sokkal rosszabb lesz a gyereknek. Kellemetlen vizsgálatokon eshet át, s akkor tényleg kialakulhat nála egy pszichés bepisilés. Semmi baja. Három gyereket neveltem fel, ez teljesen normális jelenség. Főleg délután fordul elő, amikor már fáradtabbak. Vagy akkor, ha nagyon jól érzik magukat, pl. a játszótéren, és nem akarják abbahagyni a pisilés miatt.
2014. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!