Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak? SOS! Már...

Mit csináljak? SOS! Már idegroncs vagyok

Figyelt kérdés
27 hónapos fiamat ma majdnem 3-szor elütötték az úton!biciklivel volt és olyan gyorsan ment hogy alig értem utol!hiába kiabálok neki hogy álljon meg nem hallgat rám és már csak azért is gyorsan megy!ez napi szinten előfordul!már egy idegroncs vagyok!most is ha egy idős bácsi nem fogja meg akkor elüti az autó,mert nem értem utol és hiába kiabáltam nem hallgatott rám!és ilyenkor visít űvölt és már csak azért is ki akar menni az autó elé!mit lehet ilyenkor tenni???valaki segítsen kérem mert idegileg kivagyok!tudom hogy nincs veszély érzetük de akkor is valami megoldás kell!
2014. szept. 30. 17:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal mikor nem áll meg, azonnal leveszem a bicikliről és lehet hazagyalogolni.
2014. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
miert az ut kozelebe viszed bicozni?? Vidd ki a parkba, vagy valami csendesebb helyre. Es buntesd meg amiert nem hallgatott rad! Te vagy a felnott, ezt eresztesd vele. Es probalt elmagyarazni neki, hogy ez veszelyes.
2014. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
amíg ez így megy, jó mélyre eltenném azt a biciklit.
2014. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyi esze van, azaz nincs, akkor vedd el tőle a bringát! Azt várod, h végre bekövetkezzen a baj és mondhatsd neki, hogy ugye megmondtam...Ha neked is ennyi eszed van várd meg amíg elütik, addig meg marad a gyerek után való futás, kiabálás!
2014. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet, leszáll és megyünk haza, és meggondolom, mikor ülhet rá legközelebb. Az élete a tét, ez nem játék!
2014. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Már gyalog is, aztán kismotorral majd biciklivel is úgy megyünk, hogy előre megbeszéljük, hogy meddig mehet előre és ott meg kell ,hogy várjon-tehát kinézünk egy fát, egy padot egy táblát, ami még úttest előtt és ott meg vár. Az úton mindig együtt megyünk át.
2014. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem tudod elérni és nem érti meg a szabályokat, nem kell engedni olyan helyre, ahol magát, illetve minden esetben mást is veszélyeztet. Még csak 27 hónapos. Marad a gyerekülés, ha mindenképpen biciklivel kell menni.

Az én lányom 5 évesen közlekedett először biciklivel az út szélén. Addig a járdán, és megtanítottam neki, ha jön valaki, meg kell állni, és elengedni. (nem túl forgalmas helyen lakunk)

2014. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Sportolj egy kicsit ha nem tudsz utolérni egy két éves gyereket!
2014. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem az út közelébe viszem bicózni!de a járdán megyünk és vannak kisseb utcák ugye ahonnan jöhet ki autó!próbáltam szépen elmagyarázni neki,meg sajnos csúnyán is de semmi!az apjának sem fogad szót!sajnos a boltba el kell menni.de most az apja a mai incidens után kivette a bicikli kerekeit és megmondta neki hogy bünti van 2 hétig!meg ha elalszik akkor eltesszük az összes kismotort és kis biciklit!sajnos ha megyek a postára,boltba akkor vinnem kell a gyereket is.
2014. szept. 30. 17:34
 10/23 A kérdező kommentje:
kedves 8-as!te aztán bunkó vagy a javából!amikor mind a két kezem tele van szatyrokkal elég nehéz utolérni!!
2014. szept. 30. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!