Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3évessel TSMT? Hogy csinâljâto...

3évessel TSMT? Hogy csinâljâtok, ha nagyon nem akarja, és tiltakozik?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi most jelenleg sehogy. Az utolsó feladatsort egy hétig normálisan csinálta, aztán nem akarta. Onnantól kezdve minden második nap harcolni kellett,hogy egyáltalán elkezdjük, és a 20 perces torna, jó ha megvolt háromnegyed óra alatt. Én a végén már kevesebb ismétlésszámmal csináltam a feladatokat, volt, hogy néha egyet-egyet ki is hagytam.

Másfél hónapja úgy döntöttem,hogy a következő feladatsor előtt pihenőt adok neki. Most decemberben kellene elkezdeni, de nem tudom milyen lesz!

2014. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én azt mondtam, hogy a torna kell, nem kívánság műsor, ha tetszik ha nem, csináljuk. szóval szigorúan. hát nem jött be, 3 éves korában abba kellett hagynunk ;)

próbáld meg játékosan, amit tud, maga csináljon, esetleg amit nagyon nem szeretne, hagyjátok ki. nálunk a kényszer annyira nem jött be, hogy tényleg nem tudtuk csinálni, itthon kellett volna ugye, de mivel nem ment, jártunk, de végül az oktató mondta, hogy fejezzük be...

aztán beírattam úszni, nyáron sokat hintázott, itthon bohóckodtunk, bukfenceztünk, széken pörgettem...

2014. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ideig próbálkoztunk, aztán feladtuk. Már az első gyakorlattól nem csinálta rendesen, mondókázva ugrálni és tapsolni kellett az ágyon, nála ez úgy nézett ki, h röhögve hátra vágta magát az ágyon, és nem mozdult. Próbáltuk szép szóval, szigorral, mindenhogy, semmi nem jött be. Amikor még megpróbáltuk csinálni, az egyébként 20 percből nálunk is sokszor 45 lett. Mondta a fejlesztő nő, aki írta a gyakorlatsort, h ebben az időszakban ez sokszor előfordul. Mi azt a megoldást választottuk, h abbahagytuk az egyénit, és elkezdtük a csoportost, és csinálja, mint a kisangyal (lassan már másfél-két éve).
2014. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!