Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél évesetek miket uzsonnázik?

Másfél évesetek miket uzsonnázik?

Figyelt kérdés

A simán gyümölcs, joghurt,puding, keksz nem tartanak ki vacsoráig.

Vagy saját sütésű péksüteményt ,pogácsát, fánkot,muffint, tócsit, gofrit, kalácsot esetleg palacsintát adok mellé. Tudom, ezek nem túl "egészségesek", de mellé megeszi a gyümölcsöket is. :) A szendvicsnek nem nagyon vagyok híve ilyenkor, eszik ilyesmit majd közösségben eleget.

Ti miket adtok még, ha ilyen jó étkű a gyermeketek?


2014. nov. 19. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk, ha nem tart ki egy gyümölcs, akkor eszik belőle kettőt. Nem adok pékárut, cukros kekszet és társait, mert csak tönkreteszem vele az anyagcseréjét. Gyümölcsöt, nyers zöldséget egész délután eszegethet, ha nem elég neki 1x, akkor 2x.
2014. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Általában fél 4 fele kel fel. Este 7-kor van a vacsi, addig nem tart ki egyetlen gyümölcs sem (még nálunk sem), hogy ne legyen farkaséhes. És ilyenkor balhé van ám, ha üres a has! :)

Jól ebédel, és jól vacsorázik is ennyi minden után, nem tudom hogy csinálja, és még nem is duci. Kislány. De egy örökmozgó. :)

2014. nov. 19. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nalunk ugy alakul,hogy fel 12kor keri az ebedet,ami mindig sok zöldseges leves,plussz vmi hus zoldseggel/hallal,ritkan teszta,vagy vmi edes föetel.Aztan alszik egyet valtozo 2-3-f4,de akkor jön meg egy adag leves,vagy pedig a foetel,ha azt nem ette meg. 5 körül szoktuk a gyümölcsöt enni,es 6 körül a vacsorat,ami altalaban az ebed volt,ha nem maradt akkor kenyer,sajt,sonka,zöldseg.

Szerintem babakekszet,vagy sajat keszitesü kekszet, ha ad az ember,nem lesz baj,ha sok normalisat eszik egy nap,en csokit nem adok,es mar azert mindenki elitel,de mi most leszünk 2 evesek

es nekem is nagyon jo evö,spenot,karalabe,repa,uborka,paprika,paradicsom,zeller,krumpli,karfiol,borso,sütötük mindent megeszik,a brokkolival allunk hadilabon.....

2014. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én majdnem minden héten sütök egy heti diós zabkorpás kekszet amit neylonba vagy lezárós fém dobozba tárolok és azt ropogtatja a joghurt és gyümölcs mellé!

Ha csak magába gyümi joghurt lenne ő sem bírná ki vacsi időig!

2014. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!