Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek milyen multivitamint...

2 évesnek milyen multivitamint adnál?

Figyelt kérdés

Sokat betegeskedik. A gyümölcsöt valamiért egyáltalán nem hajlandó elfogadni max. a banánt.

Eddig jó evő volt, az utóbbi időben alig eszik valamit.

(Tejszínhabot enne tejszínhabbal meg pattogatott kukoricát... :-/ Na jó a húslevest imádja.


Szóval fel kell turbóznom a szervezetét vitaminnal. Minden nap adok neki frissen facsart narancslevet de ez édeskevés vitamin.



Vitacolan vagy Cebion 2x multi?


Melyik a jobb? Vagy valami más szirup?



2014. nov. 21. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam Cebiont szed. Ő semmilyen gyümölcsöt nem eszik meg.
2014. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1-es, a cebionnak milyen íze van?
2014. nov. 21. 13:45
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Amiket említettél azok mind színezett művackok!

Én csakis természetes vitaminokat adok nekik!


FLP Kids tablettáját eszik a gyerekeim napi db-ot.

2014. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. Néha kis banán vagy alma, ennyi a gyümi,amit megeszik. Cebiont kap és marslakós multivitamint, ill. most annyira nem eszik szinte semmit, hogy Béres cseppet is kap mellé.
2014. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2 db-ot
2014. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Cebionnak nagyon fanyar, savanyú íze van.
2014. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

3-as!


Milyen természetes vitaminra gondoltál?

Amik az ételekben, gyümölcsökben, zöldségekben megtalálhatók???

Szerinted nem azt adnám inkább ha tudnám??!!! De nem akar szinte semmit sem megenni. Vili?

Azért van szükségem valami vitaminra hogy legalább ilyen módon megkapja a szervezete!!!!


Tablettás vitamin nálunk felejtős, simán kiköpné.

2014. nov. 21. 13:49
 8/19 A kérdező kommentje:
A dokink a vitacolan-t javasolta, de a cebion mintha több vitaminból és ásványianyagból állna. Ha jól emlékszem.
2014. nov. 21. 13:52
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk bevált a Cebion.

A dokinénink úgy javasolta, hogy két hétig a multivitamin, aztán szünet (1-2 hét), a szünetben csak C vitamint adjak. Aztán megint két hét multi.

Az enyém sem akar semmilyen gyümölcsöt megenni, mióta ovis, a közösség hatására rágcsál néha almát vagy banánt.

Ami nagyon finom, az a grapefruitlé, összekevered a narancslével, biztos megissza, tele van C vitaminnal.

2014. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Őszintén szólva fogalmam sincs milyen íze van, az enyém gond nélkül megeszi. Gondolkodtam egyébként én is az FLP-s vitaminon, de az én fiam sem vesz be semmilyen tablettát.
2014. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!