Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezelhetetlen a 3 eves kisfiam...

Kezelhetetlen a 3 eves kisfiam mit tegyek? Tudtok tanacsot adni?

Figyelt kérdés
nagyon elvagyok keseredve.a kisfiam nagyon hiperaktiv,akaratos,makacs, onfeju.nagyon nehez vele.nem fogad szot nem bir megulni fel percre sem.enni nem eszik csak ha etetem mikozbe rohangal,nem bir megulni az asztalnal,semmi nem koti le csak a tablet meg szamitogep de az is kb fel oraig.az agry birdsokkel jatszik mostanaba de bobalja allandoan.ha raszolok visszabeszel,nem fogad szot.es csunyan kezdett beszelni mondja hogy k...va es nevet barmit mondom nem erdekli.juliusban toltotte a 3 evet.jelenleg kulfoldon vagyunk igy csak ha magyarorszagra visszakoltozunk akkor megy eloszor maganbolcsibe aztan szeptemberbe oviba.elvileg marciusba vagy aprilisba megyunk vissza magyarorszagra.
2014. nov. 21. 22:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jah es az kimaradt hogy ha valami nem ugy van ahogy akarja akkor visit
2014. nov. 21. 22:19
 2/14 anonim ***** válasza:
had visítson
2014. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha megtanulja, hogy visítással mindent elérhet, akkor megette a fene az egészet.
2014. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem szoktam a visitas miatt dolgokat megengedni neki.de angliaba elunk es itt olyanok ha valami rosszatt hall a szomszed pl orditana a gyerek 10 percig kihivna a rendort gyamugyet.szoval nem engedhetem hogy visitson :/
2014. nov. 21. 22:31
 5/14 anonim ***** válasza:
legy hatarozott cele es tudatosan fegyelmezd. de ehhez sajnos be kellene vallalnod a visitast... az en fiambak is van erre gajlama. o is juliusi. meg a vegen kiderul, h van a horoszlopokban valami. nagyon esznel kell lenni makacssaga es akaratossaga miatt...
2014. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hat igen :/ olyan nehez vele.raadasul altalaba egyedul vagyok vele itthon.a parom este fel 6kor er haza a munkabol.es az idegeim se nagyon birjak mar.probalok nagyon turelmes lenni de sokszor olyan nehez.de holnaptol bekemenyitek.fel nem allhat addig amig nem ette meg az etelt,ha nem fogad szot megy buntibe 10 percre a szobaba.
2014. nov. 21. 22:42
 7/14 anonim ***** válasza:

pont a lényeget nem írtad, mit csinálsz mikor ezeket műveli? mert ez a lényeg, nyilván ott van valami, rossz a reakciód.

mondjuk etetésre írod, hogy utána rohangálva tömöd bele, hát persze, hogy nem ül le enni :)

2014. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azert irtam hogy holnaptol valtozasok lesznek.es amig nem eszi meg az etelt nem allhat fel.de olyan rafinalt hogy szokszor kitalalja hogy o fazik (ilyenkor gyorsan megy betakarozni)vagy kitalalja hogy faj a hasa meg ilyenek.persze tudom hogy ilyenkor hazudik
2014. nov. 21. 22:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem eszik, akkor tedd el az asztaltól és ne kapjon semmit a következő etetésig. Ha visít, ne törődj vele, had visítson. Ha nem használ semmi, akkor üss egyet a fenekére, nem lesz tőle semmi baja.

Ha dobálja a játékait, akkor vedd el tőle, és tedd el. Ne add vissza csak másnap.

Következetesnek és határozottnak kell lenned vele.

Ha nem neveled meg, akkor az oviban sem fognak vele bírni.

2014. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen, ez igy can ahogy az utolso is irja. nem kergetem kajaval meg gyogyszerrel, bmennyire is ugy all a dolog. ha vmit a sajat erdekeben nem szabad, akkor akkor sem gagyom, ha minden a feje tetejen all es lathatoan bem erek ra. hiszen reszben pont ezert probalkozik eppen akkor... balunk azert mas a helyzet, mert az en fiam fiatalabb es eppen fogzok. tudom, h dajdalmai vannak es egyutt is erzek. szoval a hatartalan tyrelmet otvozom a kovetkezetesseggel vhol es remelem, h szep hosszu tavon beerik, amit xsinalok. az en parom csak hetvegen jpn haza es sajnos van, h bem is mibdegyiken. durva, hulla vagypk estere, de megeri odafigyelni szerintem. ne az legyen cel,h csendben kegyen es ezert bmit megengedj neki, hanem h erezze a hatarokat. a fiam pl bapobta 12x prpbal elektromos kabelt ragni. bat inkabb dirjpn a tiktas miatt, mint hogy 1x sikeriljon neki. nem konnyu terelni a figyelmet, mert atlat rajta es merges lesz tole. ez volna a kegjobb, de nala az wsze es a lonoksaga miatt csak ritkan mukodik...
2014. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!