Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova kell vinni egy 2,5 éves...

Hova kell vinni egy 2,5 éves gyereket kivizsgálásra ha 3-4 naponta kakil csak?

Figyelt kérdés
3-4 naponta kakil a fiam de nem keményet.szerintünk vissza tartja de nem tudjuk hogy ennek esetleg valami szervi oka van-e!milyen orvoshoz lehet ilyen esetben vinni?
2014. nov. 26. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyerekorvoshoz.
2014. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a háziorvosnál kezdeném, aztán ő majd megmondja ha kell valamilyen szakorvosi vizsgálat.
2014. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ööö... ez gond? A családomnak több tagja is van, aki 3-4 naponta kakil. Nem gondoltam, hogy ez gond.

Pedzegetitek neki a szobatisztaságot? Mert az én lányom akkor tartotta vissza, de az aztán kemény is volt. Szörnyű volt. :(

2014. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez a helyzet éve áll fent amióta abbahagyta a szopizást!!!a szobatisztaságot néha szóba hozzuk neki de nem érdekli nagyon ezért nem is erőltetjük!védőnő és házi gyermekorvos a Levolacot mondta de semmit nem használt!nem kemény a kakija,tudna 2 naponta is kakilni mert látjuk hogy kellene neki de nem kakil!
2014. nov. 26. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
én 25 evesen is heti egyszer ketszer kakilok es semmi bajom. ha nem kemeny a szeklete akkor nem szorulasos. nem bantanam.
2014. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ember sem üríti a székletét napi szinten, nem kell annyira túl spilázni a dolgot!
2014. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!