Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok olyan játékot,...

Ajánlanátok olyan játékot, amit ha megnyomja a gyerek zenél, vagy csinál valamit?

Figyelt kérdés
Olyan játek kellene, ami zenél, vagy csinál valamit ha egy gombot megnyomunk.

2014. nov. 29. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
10ből 10öntött műanyag játék 1000 forint felett ilyen, szerintem :) Legalábbis, ha végigsétálok pl. az Auchan-ban, minden játék zenél. Milyen idős gyereknek szánod, milyen alkalomra, milyen összeghatárig?
2014. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Parancsolj, válogass:

[link]


Mekkora babának kellene?

Én 9 hónaposan vettem a fiamnak chicco játszóasztalt, most másfél éves, szerintem nem mostanában adom majd el...

2014. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Másfél éves. Olyan kellene ami nem csak uenél, hanem csinál is valamit. Pl. Van pony körhintánk, amit ha megnyomunk, zenél, forog körbe, s lehet bele pakolni ponykat.

Van baba házunk, ahol ha kinyitja az ajtót akkor nyikorgó hangot ad, vagy ha felnyitja s wc kagylót akkor lefolyó víz hangot ad...


A baba játékok már nem érdeklik. Volt fisher price asztalunk, az összes Fisher price golyópálya megvolt, de eladtam, mert már nem érdekelte. Fél évesen kapta ezeket , 1 év alatt megúnta, kinőtte.

Eladtam őket, szóval nincs összeg határ:)

Fiús játék kellen, mert a nagy lány rózsaszín játékaival játszik.

2014. nov. 29. 23:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de ezek már túl babás játékok neki:)
2014. nov. 29. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg valami interaktív játék?

Robot kutya, Furby

[link]


Vagy a furreal játékok:

[link]

2014. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!