Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akarja felvenni az...

Miért nem akarja felvenni az egyszerű pizsamákat egy ovis kisfiú? Csak harisnyában hajlandó aludni.

Figyelt kérdés
Nagyon sok baj van vele, olyan típus, mint a tesója. Sok mindenért durcás, vagy a nemtetszését fejezi ki.
2014. nov. 30. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet h neki nem kényelmes, hagyj had aludjon harisnyába. Mi ebben a tragédia?
2014. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tragédia, de szerintem egy harisnyában nem lehet aludni, nem kényelmes neki.
2014. nov. 30. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, rosszul alszik tőle? Az én kislányom is harisnyában alszik a délutáni alvásánál és szerintem tök kényelmes neki. Nehogy már ezen vitázz vele. Ha még egy ilyen apróságon is vitatkozol vele, nem csoda, ha durcás lesz. Az ilyen lényegtelen dolgokat rájuk kell hagyni, akkor a lényegeseknél sokkal könnyebb hatni rájuk, mert nem érzik azt, hogy az anyukájuk mindenért mérgelődik.
2014. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szted nem lehet, neki meg az a kényelmes. Én biztos nem problémáznék ezen. Érzi ő h neki mi kényelmes és mi nem.
2014. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Ha nem kényelmes, miért adod egyáltalán rá?

2. Ha nem lenne kényelmes, szerinted ragaszkodna hozzá?

2014. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lányom is harisnyában alszik az óviban,meg pizsama felsőben
2014. dec. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert miért ne alhatna harisnyában? Biztos utál öltözködni, ezzel megsprórol egy csomó macerát. Én azt vallom, hogy amiben nem lehet engedni a gyereknek, abban ne engedjen az ember, de amiben ő is dönthet, mert kábé tökmindegy, abban hadd döntsön.

Nagyon helyes, hogy kifejezi a nemtetszését. Manapság az örökös kussolásra és engedelmeskedésre nevelés, ami a mi időnkben dívott, egyenlő a kivégzéssel. Legyenek világos és egyértelmű határok, amiket a gyerek nem léphet át semmilyen körülmények között, de ezek legyenek indokoltak és ésszerűek.

2014. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!