Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék bölcsis lányomra...

Hol tudnék bölcsis lányomra nadrágokat venni?

Figyelt kérdés

2 éves,most kezdte a bölcsit.De a nadrágokkal hadilábon állunk,mert 88cm 11kg,vékony magas kislány és a legtöbb nadrág bő rá. C&A, H&M-be már nézegettem neki,de mind bő rá hasban.Nem tudnátok esetleg ajánlani helyeket ahol vehetnék jó minőségű,szép kis nadrágokat?!

Köszönöm! :)


2015. jan. 8. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a probléma, a fiam 2,5 éves múlt, ő kb. 1 méter magas és 16 kg. Ami hosszban kell, az a hasán bő. A melegítők persze jók, az utcai nadrágokkal van a gond. Én nadrágtartókkal oldottam meg a problémát. Láttam aranyos kislányos darabokat is.
2015. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nalunk is ez a gon, a fiam 4 es fel eves 16 kilo es ami hosszban jo ra, lotyog a derekan, ezert soakt van rajta gumis trening gatya, ami nem mindig a legszebb, meha jo minosegu is, mert azert szivesen adnek ra famert, vagy kordgatyot...az ovet maganak nem tudja megkotni.
2015. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a Cosmosban szoktam begombolható derekú nadrágokat venni, de turkálóban is csomó ilyen van. Az én lányom is karcsú.
2015. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Cosmos van nálunk is,meg is fogom nézni holnap akkor. :)

A nadrágtartó nem jön be,sajna . :/

Az az igazság nem akarom,mindig melegítőbe járatni,az nem olyan szép,jó lenne találni neki csinos farmernadrágokat is.

2015. jan. 8. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem 97 cm a lányom, és 13 kg, viszont én mindig találok neki a H&M -ben nadrágot. Ott is rengeteg gombolós derekú van, és van extra slim fazon is.
2015. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Scamp.
2015. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi elég sok ruhát a Tescoban veszünk, jó minőségűek, elérhető áron, elég karcsú fazonúak, ezért is szeretem ezeket.
2015. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is vekony testalkatu, es szinte minden nadradnak bo a dereka. A nadragjai 90 %aba plusz megkotot kell fuznom, vagy varratok bele gumit. A tescobol vettem neki gumis dereku farmert, meg vaszongatyot is. Eszembe sem jutott meg sima gombolos nadragokat venni neki, ugyis mind leesne rola.
2015. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok en is. C&a, f&f, H&M, Next mind bő fazon. Tudom ajanlani esetleg a Zarat, habár az ára nem annyira kedvező, de ebben a hónapban úgyis leárazások vannak.
2015. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm holnap a Zara is útba esik , akkor ott is megnézem meg majd a Tescoba is.

Remélem valahol sikerül találnom.

2015. jan. 8. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!