Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól érdemes,...

Hány éves kortól érdemes, vagy nem ijesztő a Star wars eredeti trilógiájának 1. részét megmutatni egy lánygyereknek?

Figyelt kérdés
Eddig a legdurvább az Így neveld a sárkányodat I-II volt, Mentőbotok, Én kicsi pónim összes része, melynek egyes részeiben pl mágiával démonokat idéznek meg, de ugye ezekben nem hal meg senki.

2015. jan. 12. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
12
2015. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 évesen láttam, nagyon tetszett már akkor is, nagy rajongó vagyok. De én akkor már túlvoltam egy Alien filmen és pár cukiságon, testvéremre voltam néha bízva, és ő ilyen aranyosakat nézett, és persze én is akartam nézni jó hugicaként. Szerintem 7-8 éves kor körül már lehet nézni, de ez nagyon gyerekfüggő. Ha félősebb, szorongóbb, akkor várnék vele.
2015. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jan. 12. 16:34
 4/14 anonim válasza:
65%
7-8 év körül
2015. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szelidebb részeket néztünk belőle, várom, hogy az egészet megmutathassam... csak nem akarom sokkolni nagyon.

Talán iskola 1. osztály vége már jó lehet. Ez lesz a jutalma ;)

2015. jan. 12. 16:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4 évesen tesóm megnézette velem, de nem szenvedtem maradandó károsodást
2015. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a 9 éves lány sem meri még megnézni, mert félelmetesek számára a "szörnyszerű" karakterek, függetlenül attól, hogy a történet maga nem félelmetes. Ugyanakkor egyszer véletlenül megnézte az Alkonyat 1. részét, és az nagyon tetszett neki, mert nincs benne olyan értelemben vett "szörny". Kicsit kezdek aggódni az ízlése miatt. :D
2015. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

10 éves kora előtt nem nézheti meg a lányom.

Az Én kicsi pónim horrorokat ő is látta 3-4 évesen.

2015. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 6-7 évesen simán megnézheti. Semmi ijesztő nincs benne a mostani rajzfilmek után. Sőt. :)
2015. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő szerintem is. Én a 6éves fiammal a Disney mesékből a Hófehérkét nézettem meg, és az eljén mikor a Hófehérkét kergetik az erdőben és az erdőben mindenféle szörnyet vél látni Hóferhére és még a vadász is kinyírja az őzet.... szegénykémnek rendesen tele volt a gatyája. Nagyon félt. Ő mondjuk mindig is ilyen kis félénk /félős volt- ahhoz képest hogy fiu. Remélem azért majd később felbátorodik.
2015. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!