Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula mutete lesz a...

Orrmandula mutete lesz a kislanyomnak a Heim Palban. Hogy zajlik az altatas? Ott lehet mellete a szulo altataskor? Etelt (tea, pepes- tudom mas nem lehet) biztosit aznap a korhaz? Szulo hogy etkezik?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit vihetsz be neki... :(

Nekem azt mondták előtte, hogy hideg, fehér édes desszertet vigyek. De műtét előtt adnak egy listát, amin fel van sorolva, miket lehet. Ez a listám már nincs meg, és sajnos nem emlékszem rá mik voltak még rajta.

2015. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ja, azt meg arra írtam, hogy az orrmandula műtéteseknek is fog a nyelés fájni (meg a torkuk) hiszen ott szedik ki nekik az orrmandulát, és érzékeny lesz.


Szóval nemcsak azoknak esik jól a hideg, akiknek a garatmanduláját szedik ki...

2015. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én fiamat nem a HP-ban műtötték, de mi semmi listát nem kaptunk orrmandula műtét utánra. A kórházban rizskochot meg húslevest hoztak ebédre, én vittem pudingokat meg volt nálam puha sajtos kifli, na a gyerek azt tömte műtét után (ottani jóváhagyással). Egyáltalán nem volt előírás a pépes étel.
2015. jan. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Kedves utolso megirnad kerlek, hogy a huslevesbe volt repa, husi? nem volt pepesitve?

Hany agyasak az alvo szobak?

Koszonom szepen!

2015. jan. 14. 09:41
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi a Szt Imrében voltunk. Levesben zöldség volt, úgy emlékszem hús nem. Nem volt pépesítve, náluk nem ragaszkodtak ahhoz. Az én fiam tömte este a kiflit tejföllel vacsorára (tudom tejföl nálatok nem játszik), nem kellett neki fájdalomcsillapító se.
2015. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem Debrecenben műtöttek mind a 2x. Az orrmandulánál 4 éves voltam, ma 27 vagyok és emlékszem mindenre. Anyu akkor még nem maradhatott velem és még nem is altattak:S Én ébren voltam végig, de igazából annyira sokkos élmény nem volt soha számomra.


A garatot 13 évesen vették ki, ott meg már ciki lett volna anyu:)De emlékszem, h egy kórteremben voltam kisebb gyerekekkel, ahol az anyuka velük aludt. Ha jól emlékszem az altatásnál nem lehettek bent, meg kellett a folyosón vagy a szobában várni a gyermeket. Bevittek a gyermek kiságya mellé egy másik ágyat és az anyuka ott maradhatott. Ugyanazt ette, mint mi, illetve, amit a családja behozott nekik, vagy amiért elugrott a büfébe.

2015. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!