Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy kiscsoport...

Mit csináljak, hogy kiscsoportos lányom ne legyen folyamatosan beteg?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdte az ovit szinte folyamatosan beteg.Megy oviba egy-két napot és megint vissza esik.Most itthon volt másfél hetet náthás volt,köhögött.előtte hörghurutja és enyhe tüdőgyulladása volt.Állandóan náthás.Tegnap ment oviba és most megint folyik az orra.Ez már nem állapot!!Mit tudnék tenni,hogy kivédjem?Vagy ez már mindig így lesz?
2015. jan. 20. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van. Csak úgy tudod kivédeni, ha nem viszed. Az én lányom is Karácsony óta csúnyán köhög. Itthon volt a szünet végéig, 5 napot járt és már lázas lett. Azóta itthon van, mert egyre csúnyábban köhög. Az orvos pont ma volt itt, azt mondta, ha tehetem most 2 hétig ne is vigyem,mert szörnyű a helyzet az óvodákban.
2015. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adjál neki immunerősítőt.


Én Immunotrofinát adok a 4,5 éves, középső csoportos kislányomnak. Most is szokott beteg lenni, de ritkábban és inkább vírusokat kap el, nem kell antibiotikum.

2015. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is adok immunerősítőt, mégis folyton beteg az egyik lányom, a másik meg szinte soha. Őszintén megmondom, hogy én már nem hiszek a vitaminokban meg a csodaszerekben. Ha egy gyereknek ilyen az alkata, hát az pár évig sajnos mindig beteg lesz. Nem lehet kivédeni. Én már a túlélésre hajtok ebben a pár hónapban, áprilistól sokkal jobb lesz a helyzet, meglátod. Nekem tavaly az összes táppénzem elfogyott. Viszont áprilistól szeptemberig egy köhintés nem volt.
2015. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!