Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Farsangra házi készítésű...

Farsangra házi készítésű jelmez, vagy kész jelmez? A ti gyermeketeknek milyen lesz?

Figyelt kérdés
Bölcsis kisfiam kutyus szeretne lenni a farsangon, es ùgy gondolom, hogy egy ilyen jelmezt èn is tudok kèszìteni neki. Szoktak mèg egyáltalán sk. kèszìtèsűben lenni, vagy mindenki megveszi/bèrli kèszen? Egy pár anyukával beszèltem, ès elmondták, hogy milyen hiper-szuper jelmezeket vettek a gyermeküknek. Èn is meg tudnám venni, nem a pènzről van szò.
2015. jan. 27. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keszitsd el hazilag a jelmezt.


En megvettem neki az oroszlanjelmezt, mert vadiujhoz hozzajutottam 2500forintert.

Ugyan ennyiert vagy meg tobb penzert sajat magam is keszithettem volna, mire megveszek hozza mindent.

Tavaly csigat keszitettem neki, nem kell nagy dologra gondolni. Csak az anyag 4ezer forint volt. Kolcsonozve megusztam volna 2 ezerbol.


Csilli-villit meg nem veszek, mert 1) nincs meg olyan kivansaga, 2) szerencsere a lanyom nem flitter es csillam manias, pedig szereti a hercegnoket, stb..

2015. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Én nem csinálnám, nagyon megalázó tud lenni, ha nem vagy profi.
2015. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy semmit sem kell vennem, mert minden megvan hozzáitthon.
2015. jan. 27. 08:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kettes válaszoló, ezt most komolyan gondolod???? mi az hogy megalázó???, bölcsiben???? te jóég! hol élsz te? már bocsi a kifakadásért, de el vagyok képedve, hogy ilyen gondolatok merülnek fel,illetve gondolom tapasztalat beszél belőled :O

szóval a fiam másodikos, és együtt fogjuk csinálni a jelmezt! sőt. mindegyiket sk. készítésű volt. Sose volt e miatt megkülönböztetve... főleg nem hátrányosan!


kedves kérdező! szerintem nyugodtan lehet saját készítésű! főleg bölcsiben. Nálunk például be se nagyon akart öltözni a fiam...úgy kellett könyörögni neki....

2015. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi házilag készítjük együtt a gyerekkel és nagyon jó buli - még később is, amikor újra előkerül.
2015. jan. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Idén megvettem a jelmezt, mert 5 hónapos a kisebbik lányom és nincs energiám jelmezt varrogatni. Jövőre tuti, hogy kézzel készítjük el.
2015. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel semmi kézügyességem, készen vettem. Angyalka lesz 4,5 évesem. Még valami fejdíszt kell néznem.


Ha meg tudod csinálni, csináld meg te. Ha én tudnék így varrni, biztos nem venném mé 2-3 e Ft-ért a jelmezt. És ha te csinálod még egyedi is lesz 😊

2015. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha értenék hozzá és lenne minimál kreativitásom tuti készíteném. De mivel az ilyen dolgokhoz béna vagyok (hamarabb összeszerelek egy szekrénysort, mint felvarrok egy gombot), ezért én mindig veszem. Most pl. a Lidlben vettem 2000-ért indiánlány jelmezt a nagynak, nagyon aranyosan néz ki benne. :)
2015. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bölcsis kislányom cica lesz,házi készítésű jelmezben. Egy gumis fejpántra varrtam két fület, rajzolok az arcára orrot meg bajszot. Fekete-fehér macska lesz mint a plüss cicája,ezért fekete hosszú ujjú body és cicanadrág lesz rajta,azon fehér cica fotós póló, a farkát meg harisnyából csinálom meg. Most még az a fontos számomra,hogy kényelmes legyen a ruha,amiben van,a farkát meg a fejpántot egy pillanat alatt le lehet majd venni,a többi öltözéke meg olyan lesz,mint egy átlagos napon,csak a szín és minta lesz más.


Szerintem nyugodtan készítsd el Te a jelmezét,biztos édes lesz!

2015. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, a mi ovinkban a saját készítésű jelmez a menő.

Kisfiamnak készen vettem, mert Pókember akart lenni, azt nem tudok csinálni. Kislányom Hello Kitty lesz, neki a dresszt vettem, a többit én csinálom.

Kisfiam tavaly pilóta volt. Tök egyszerűen volt felöltözve, farmer és kockás ing, sál volt a nyakában, pilótasapka és úszószemüveg. Apa csinált neki egy repülőt ami pánokkal volt rajta. Minden óvónő és szülő el volt ájulva tőle, hogy milyen jó, ötletes jelmez.

2015. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!