Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány napig vagy hétig tartott...

Hány napig vagy hétig tartott a szobatisztaságra nevelés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hány napig pisilt, kakilt be a gyermeked, mielott szobatiszta lett?
2015. jan. 30. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra az lett. Én nem szoktattam, megvártam míg ő jelzi illetve mondja. 33 hónapos volt a kisfiam amikor mondta, hogy kakilnia kell, de WC-be. Onnantól szobatiszta lett nappalra, rá 2 hétre a du. alváshoz sem kellett pelus, erre 2 hétre éjjelre sem. Volt neki bilije is, de csak játszott vele. Egyébként ez novemberbe volt. nyáron amikor 2,5 éves volt esze ágába sem volt szólni. A nagy meleg miatt a lakásba csak gatyóban volt. Szólt ha belekakilt, vagy pisilt ha én nem voltam éppen ott. Ja, és vitte a felmosót. Édes volt:-)
2015. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is most lesz 33 honapos a fiam, de esze ágában sincs szolni, ezért tegnap levettem rola a pelust és adtam rá bugyit, arra lennék kíváncsi, hogy aki ugyanezt csinálta, mennyi ido mulva lett belole valami?
2015. jan. 30. 19:18
 3/4 sandrachnologic ***** válasza:
30 hónaposan (2,5) 2 nap volt. 😊
2015. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy csináltam, csak valamivel fiatalabb gyerekkel. Másfél évig(!) tartott. A kisebbikkel inkább megvártam, amíg magától kezdett szólni, vele 1 hónap alatt hagytuk el végleg a pelust, de erre az időre is csak azért volt szükség, mert az első hetekben a bölcsiben nem mert szólni, inkább tartogatta egész nap, ezért oda még egy darabig inkább kapott pelust.
2015. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!