Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vitás helyzetekben a párom...

Vitás helyzetekben a párom lealacsonyodik a 4 éves szintjére. Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Amikor valamin összevesznek, rájuk kell szólnom, hogy fejezzék be. Ilyenkor a párom részéről jön a "De ő kezdte." Vagy a "De ő is így viselkedik.".

Vagy pl a gyerek mondja, hogy bibibí, te nem nézheted a mesét, akkor arra visszavág, hogy akkor majd a gyerek sem nézheti a mit tudom én mit vele. Egyszerűen nekem ez katasztrófa. Másnál is viselkedik ilyen furán a párja?


2015. febr. 13. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ne is mondd, a férjem már nem engedem társasozni a gyerekkel, mert jön a "csaltál" " nem igaz" "tedd vissza" "nem játszom veled". Én se értem, de forszírozom, hogy inkább építsenek vagy játsszanak akármi mást, miben nem kell nyerni... Mondjuk ilyen bibibíkkel nem hergeli legalább.
2015. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem, mert a férjem nem szereti, ha a gyerekek vitatkoznak vele. Próbáljuk viszonylag szigorúan, de igazságosan kezelni ezeket a helyzeteket. A középső nálunk olyan, hogy egyszerűen mindig az övé az utolsó szó.
2015. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Borzasztó, nálunk is ez megy. Meg megsértődik ha a gyerek frusztrációjában, dühében kijelenti, hogy nem szereti. Rá pár percre már el is felejti és nem érti az apja miért durcás vele. Mintha az oviban lennék....
2015. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk apukám ilyen, én is kész vagyok tőle.

Nagyon hülyén kommunikál vele, és akkor csodálkozik, ha a gyerek a kortársaként, játszótársaként kezeli, és nem felnőttként. De nem akarok szólni érte, mert legalább jól eljátszanak és ez nekem nagy segítség (egy telken lakunk a szüleimel, így napi szintű a kapcsolatuk).

De néha engem is megőrjíenekt a "mutasd mi az?! Nem mutatom" fajta párbeszédek:).

2015. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, aztán jön az, hogy miért nem tiszteli őt a gyerek... Azért, mert pajtásként kezeli. Egyszerűen megőrjítenek ezek a viták. És persze ha a gyereknek adok igazat, akkor én vagyok a hülye.
2015. febr. 13. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen megértelek, a férjem detto ugyanez. Képes megsértődni a gyerekre és sértett felségként járkál a házban. Ja és a tekintélyét állítólag én romboltam le a gyerekek előtt. Mondtam neki, hogy amit nem építenek föl, azt nem lehet lerombolni... Katasztrófálisak ezek a hímek...Hiába, az az Y kromoszóma nagyon csökevényes.
2015. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hja, férfiak!
2015. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!