Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adsz vacsorára másfél év...

Mit adsz vacsorára másfél év körüli gyereknek, ami nem kenyér (és nem is főtt étel)?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Azt eszi, amit mi. Mi bajod a kenyérrel?
2015. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk is. Mióta nagyjából akkor van a vacsoraideje, mint nekünk, ugyanazt esszük.
2015. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, de mi az az azt?
2015. febr. 22. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Zsemle, kifli feltéttel, virslivel, kefír, tejbedara, tejberizs, kalács, attól függ, hogy mi mit eszünk. (Vagy kenyér feltéttel vagy főétel.)
2015. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kenyérféléket semmilyen formában nem eszi. A sajtot nagyon szereti, savanyú uborka is szinte bármikor jöhet. Joghurtot és gyümölcsöt -főleg banánt és almát- is szívesen eszik. Mindenből egy kicsit csipeget és egyszercsak eltelik. Amúgy a főtt ételt eszi, ha éppen nincs, akkor eszi ezeket. Még a tápszert is megeszi általában lefekvés előtt.
2015. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is azt, amit mi. De abból csak pár falatot eszik.

Milumil tejitalt kap lefekvés előtt, 2,5 dl. Igazából ez neki a vacsora.

2015. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Ma például olyat vacsorázott, ami nem kenyér és nem is főtt étel. Betettem pár almát a sütőbe, aztán összetörtem, összekevertem banánnal és összetört zabfalatokkal, fejtem rá egy kis anyatejet. Egyszerű, mégis laktató, cukormentes finomság.
2015. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindent megeszik, amit mi: kenyér/zsemle/kifli vajjal, vajas-mézes, vajas-lekváros formában, kalács is ezekkel, szeret bármilyen saját sütésűt is,pl. gofri, palacsinta, gyümölcsös muffin, pogácsa, tejbegríz/rizs, rántotta, virsli, májkrémes kenyér, sonkás-vajas kenyér, bundás kenyér,sajtos kenyér vagy a főtt étel ebédről is jó (pl. sült husi kenyérrel, stb....csak változatosan)Mellé zöldségek, amiket szeret.

Lefekvéskor erre tejitalt kap még, kb. 1,5 dl-t.

Alszik is reggelig.:) Remélem tudsz választani ezekből.

2015. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, a tejbegríz vagy tejberizs vagy a virsli vagy a rántotta például főtt ételnek számít? Én a főtt ételeket részesítem előnyben a család táplálásában :) egy mákos tésztás összedobni vacsorára nem strapásabb, mint egy szendvicset. Minig úgy főzök, hogy legyen maradék is, amit utána elő lehet még kapni.

em ehet kenyeret?

2015. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!