Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik játékot választanátok?

Melyik játékot választanátok?

Figyelt kérdés

Van két fiam, 2 és 3,5 évesek. Közeledik a húsvét és a pici szülinapja. Elgondolkodtunk, hogy valami kültéri játékot kéne nekik venni és mivel szerencsére nagy a család, lehet nagyobban is gondolkodni, összefogással. Találtam két klassz dolgot, de nem tudom melyiket lenne jó választani.

Egyik ez: [link]

Másik: [link]


Szeretnek mindketten bujkálni is és pancsolni is...


2015. febr. 26. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk házikónk volt, vagyis a gyerekeknek. :)

Imádták! Nagyon sokat játszottak benne tavasztól-őszig, úgyhogy én azt venném. Egyrészt, mert jó bujkálni, másrészt mert ha elbújnak, ott bent kitalálnak jó kis játékokat, tehát ez nem csak egy házikó, hanem ők sok dologra tudják használni.

2015. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha ilyen drága házikón gondolkodsz, akkor már olyan amivel többmindent lehet játszani(ablakpárkány is van büféset is játszhatnak)

[link]

2015. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tetszik:)
2015. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a második, még sosem láttam ilyet :).

Én amúgy az elsőt választanám és mellé egy homokozót akár azt a kagylósat amit szoktak árulni pl tescoba és vennék hozzá mindenféle kiegészítőt pl malmot, lapátot, szitát, formákat. Így olcsóbban kijössz mint a kalózossal és ha abba beleteszed a homokot vagy vizet tuti egy idő után több lesz mellette mint benne. De amúgy mindkettő nagyon jó!!!!!

2015. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ráadásul a másodikba ahogy olvasom vizet kell tenni, akkor meg inkább tényleg nagyon jó időben jó használni mert nyakig vizesek lesznek, akkor meg inkább egy pancsoló medencébe legyenek azok.

utolsó voltam

2015. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a házikót jobban kitudják használni szerintem. a 2.is jó, de azt hamarabb megunnák szerintem
2015. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a házikót venném
2015. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi is a házikó mellett maradtunk végül, valóban sokkal jobban ki lehet használni, tavasztól őszig és nem csak kánikulában. Találtam is egy másikat, ami nagyobb kicsit, de még nézelődünk. Köszi a választ mindenkinek!
2015. márc. 1. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!