Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 16 honapos gyerek/etek...

A 16 honapos gyerek/etek eheti, ihatja ezeket?

Figyelt kérdés

kubu play

húsleves

sio gyümolcslevek

banán

és azt is leirnátok hogy mit eszik az ilyen korú gyerkeketek?


2015. febr. 27. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy éves kor felett már mindent evett, amit mi, kivéve az allergizáló dolgokat, méz, eper meg mogyoró, ezeket hanyagoltuk. Kubut később adtam, inkább a gyerektea ment meg a víz.
2015. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül amit felsoroltál húslevest, banánt kap. Ilyen gyümileveket azért nem adok neki, mert vizen kívül nem fogad el más folyadékot. Tehát teát, tejitalt, kakaót, gyümölcsleveket nem iszik.

Gyümölcsök közül mandarin, narancs, alma , szőlő, barack.

Zöldségeket párolva kis darabra vágva adom neki és felcsipegeti.

Vajas kenyér, kifli, kalács, virsli, felvágottak, tojás k

2015. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es. Szóval tojás mindenféle verzióban.Húsok mindenféleképpen elkészítve.

Nasinak kuki, babakeksz, joghurt, néha-néha jó minőségű nápolyi, esetleg Kinder szeletek.

Tulajdonképpen amit nem adok neki, nagyon fűszeres vagy füstölt kaják, tej, bolti gyümölcslevek.

19 hónapos

2015. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egy éves kora után mindent evett. Nálunk a családba nincs allergiás, szóval én nem igazán tartottam allergiától, meg nem vagyok egy bio ember, sajnos.
2015. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindet eheti/ihatja. A fiam 16 hónaposan már bőven azt ette amit mi.
2015. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!