Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hotel Karos Spa-val (Zalakaros...

Hotel Karos Spa-val (Zalakaros) kapcsolatban van tapasztalata valakinek? Állítólag bababarát, valóban az? És a felnőttek is jól érzik magukat ott?

Figyelt kérdés
Húsvét előtt mennénk két 3 évessel, ha van tapaztalatod, köszönöm! 3 éjaszakát tervezünk.
2015. márc. 3. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Bababarát, tényleg, de a 3 éves már nem annyira baba :)

Igen, többször voltunk ott, most nálunk a kicsi nemsokára 3. Szerintem tökéletes kikapcsolódás családilag, azért is megyünk oda. Mire vagy kiváncsi pontosan?

2015. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem babák, persze, de így hívják az ilyen helyeket :)

Az érdekel elsősorban, hogy mindaz a szép és jó, amit leírnak a honlapjukon, igaz-e. Tehát a beltéri medencék, a gyerekvigyázás, a sok wellness szolgáltatás. A képekenjónak tűnik a játszószoba (ilyenkor még számítani kell a rossz időre), tényleg olyan?

Szóval, akkor is jól el lehet tölteni 2-3 napot, ha rossz az idő? Bár, gondolom, ha visszamentek, biztos tetszett a hely :) Azért nagyon köszönöm, ha válaszolsz.

2015. márc. 4. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
A bababarát részből ami már titeket nem érint, hogy lehet kérni a szobába rácsos ágyat, kiskádat, pelenkázót, cumisüveg melegítőt, pihenőszéket, bilit is. Még wc szűkítőt is, amikor itthon hagytuk, 5 perc alatt hoztak. Ételek szerintem nem rosszak, van mindig gyerekmenü is, de az enyémek majdnem mindig találtak a "nagy" svédasztalon maguknak valót. Gyerekvigyázást eddig nem kértünk, de a játszószoba jó, van egy kicsi az étteremnél és egy nagyobb, ott már többször jártunk. Ott van mindig személyzet, aki vigyáz a gyerekekre. Medence van a belső térben, egy nagy úszni, egy gyerekmedence és egy élménymedence, ami szerintem szintén jó a gyerekeknek. Mi nagyokat szoktunk sétálni meg kirándulni délelőttönként. Lehet dottózni, kilátóba felmászni, meg nyári programnak van egy vizes játszótér Zalaváron. A 3 éjszaka el fog repülni.
2015. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most le is foglaltam :)
2015. márc. 4. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kb. 3 éve voltunk ott, másfél éves gyerekkel. Nekünk is nagyon tetszett, jó a játszószoba, a medence-rész és a kinti rész is. Ami kis negatívum volt, hogy nyáron voltunk, főszezonban, és ha nem mentél időben vacsorázni, várni kellett szabad asztalra.
2015. márc. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!