Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen tudnak már...

Mennyi idősen tudnak már pedálos triciklit/biciklit tekerni a kisgyerekek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 26 hónapos, szeretnék venni neki egy fuótbiciklit amit később át lehet alakítani pótkerekes biciklinek. Anyukám szerint már simán tudna tekerni rendesen, vegyek neki sima pótkerekes biciklit vagy egy triciklit. Szerintetek melyiket érdemes inkább?
2015. márc. 9. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:

A húgom 14 hónapos volt amikor karácsinyra kapott egy triciklit. Meglátta, fülig ért a szája, felült rá és egéaz karácsony este tekert körbe a szobában.

A kisfiad több mint 2 évesen már simán érett rá ;)

2015. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én fiam is 26 hónapos, nem rég vettem neki triciklit, eléri és tudja is hajtani magát, még azt szokja, hogy figyeljen a pedálra és a kormányzásra is egyszerre. Tegnap ráült egy pótkerekes biciklire, és talán még könnyebben is hajtotta, mint a triciklit, és a kormányzás is jobban ment. Én talán azt vennék a helyedben.
2015. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem a lábbal hajtósat inkább azért kedvelik jobbn, mert "dolgoztatja" is a babalábizmokat, vagy jobb lehet a csípőre, de szóval mindkét fajtát 1 évtől már lehet

(vagy amikortól áll, lépeget)

2015. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mindenkeppen a futobiciklit ajanlom, azzal pikk-pakk megtanulnak egyensulyozni, utana mar csak at kell ulni a rendes biciklire.


A potkerekes bicikli meg a tricikli hulyeseg.

2015. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont 26 honapos volt a fiam, amikor megtanult bicajozni, potkerekessel, szerintem ez jobb, mint a tricikli. Bár sokan dicsérik a futobiciklit, én nem látom nagy értelmét, nekunk nem volt, a lányom 4 évesen simán megtanult potkerék nélkul bicajozni, nem volt gond az egyensulyozással.
2015. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

off

Megkérdezhetnem mi a különbség a futóbicikli és sima gyerekbicikli között? hiába nézett itt a googles képeket, nem esik le..

2015. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A futobiciklin nincs pedál, lábbal kell hajtani, lokni.
2015. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :-)
2015. márc. 10. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!