Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beteg gyerekek a játszótéren?

Beteg gyerekek a játszótéren?

Figyelt kérdés
Nálatok is tömegesen előfordul? Tele van a játszótér nálunk köhögős, sárga takonyfolyós gyerekkel. Miért viszik le a szülők a többi gyerek közé? Nem értem.

2015. márc. 17. 05:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
60%

Lehet hogy azért mert attól függetlenül, hogy betegek nekik is kell a friss levegő. Nem zárhatják be őket egész napra a lakásba. Nem zárt terű közösségről van szó hanem szabad levegőről és játszótérről.

Te nem is szoktad kivinni a gyeteket ha beteg?

2015. márc. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek az elsővel! Ha beteg (nem lázas), akkor neki is kell a levegő. A játszótér nem zárt tér. Ennyi erővel,ha beviszed egy boltba, a pénztáros is rátüsszenthet.
2015. márc. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Nekem is volt beteg a gyerekem a télen, mikor nem volt lázas akkor természetesen kimentünk a levegőre, de nem a játszótérre, hanem parkba mentünk és velem játszott, labdáztunk, fociztunk, madarat kergettünk, kavicsot gyűjtöttünk. A játszótéren 5 centire vannak egymástól a gyerekek a homokozóban pl. A pénztáros, felnőttek nem másznak bele a gyerek arcába.

De akkor nem csodálkozok, ha itt is ez a vélemény...

2015. márc. 17. 06:04
 4/51 anonim ***** válasza:
73%
Én is leviszem ha beteg, de nem a játszóra!
2015. márc. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
78%
Én viszem betegen levegőzni, elég sokat, de játszótérre pont nem. Ott megfogják egymás után a játékokat, nem akarom, hogy esetleg mást is megfertőzzön. Olyanko inkább biciklizünk, sétálunk, kavicsot gyűjtünk.
2015. márc. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
60%
Mi is elmegyünk sétálni, ha betegek a gyerekek, de játszótérre én se viszem őket. Vagy akkor megyünk, ha teljesen üres. A halálom, mikor közlik anyukák, h beteg, ezért érnek rá napközben játszóterezni.
2015. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
61%
Én is rosszul vagyok tőle hogy a totál beteg gyereket a város legnépszerűbb játszóterére viszik,vagy van egy kicsi játszóház is a városban,oda is viszik.Ha az én gyerekem beteg,akkor motorozik az utcán,vagy elmegyünk egy olyan játszótérre ahol egy lélek sincs.
2015. márc. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
67%
Nem viszem a beteg gyereket a játszóra.
2015. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Azért akkor szerencsére a többség hasonlóan gondolkodik mint én, kár, hogy van néhány felelőtlen szülő, akiknek ez az evidens dolog nem alap.
2015. márc. 17. 08:14
 10/51 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem, de valóban sokan viszik. Van egy ismerősöm, aki nemhogy játszótérre, de baba-mama klubba, mondókázóba is elviszi betegen a gyerekeket. Ha olyan betegek, hogy nem mehetnek óvodába, bölcsődébe, akkor a két beteg gyerekkel jön a pár hónapos kisbabák közé.
2015. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!