Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasra fekvéses hiszti?

Hasra fekvéses hiszti?

Figyelt kérdés

Fiam másfél éves de már nagyon akaratos, mamával akart volna menni, de nem lehetett így mama becsukta a kaput és ment a fiam meg levetette magát hasra a kapu elé és feküdve ordított a lábával meg csapkodta a betont.

Ma már másodjára.

Elsőre nem volt olyan nagy a hiszti meghallotta hogy mondom neki hogy szia mentem , és egy idő után felállt és uatánam jött, de másodjára már nem.

Nem tudom meddig lett volna képes hasalnia hideg betonon, kb 2 perc után meguntam hogy a szomszédok is mind a gyereksírást hallgatják és a hónom alá kaptam és bevittem, kicsit megijedt mikor felkaptam, mert azt hitte egyedül maradt.

Behoztam leültettem a szőnyegre, nem sírt, folytattam a porszívózást egyszer csak hallom ordít mint a sakál, befektettem az ágyba, most csendben van de mégsem alszik, pedig álmos is mert fél órát ha aludt.

Meg is van hűlve most pár napja már folyik az orra, nem akartam megkockáztatni a mégjobban meghűlést.



2015. ápr. 16. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2015. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, ez "Hasra fekvéses hiszti"...
2015. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valami módszer a leszoktatásról?
2015. ápr. 17. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!