Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szandált ajánlanátok 2...

Milyen szandált ajánlanátok 2 éves gyerkőcnek? Milyen márkát ami nem a legdrágább?

Figyelt kérdés

Szandit keresek a kisfiamnak. Tavaly Dr Punto szandija volt, jó volt, tetszett, de idén nem akarok ugyan olyat venni neki, más stílusú szandáljuk meg nincs, csak a tavalyiak. Nézegetem a DDStep-et, azok 7000ft-tól kezdődnek, nincs esetleg hasonló minőségben egy picit olcsóbb? Tudtok ilyesmit ajánlani?

Ha nincs akkor marad a DDStep, kinéztem egyet 8000ft-ért, csak nem bántam volna ha találok olcsóbban.


2015. ápr. 23. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ami olcso de minöségben bejött, az az elefanten.

Mi legtöbbször superfitt vagy más sokkal drágább márkát veszünk, de elefanten mindenképpen jó választás.

2015. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Deichmann márkákban mi még nem csalódtunk! 2,5 4 éves lányaimnak a cipők 80%-át ott vettük...
2015. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Deichmannosakat én is nézegettem, még nem vettünk ott.
2015. ápr. 23. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
A ddstep sem túl jó. A deichmanosak meg kritikán aluliak. Én csak superfitet vagy esetleg richtert adok a lábára
2015. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán segítség lehet az én ötletem is.

Ha éppen házi gyermekorvos vagy orthopéd orvos ajánlja a gyermekednek a normál ékmagassgú szupinált cipőt (a gyerekek kb. 60%-ánál indokolt) és a családban (akár nagyszülők is!) van valakinek egészségpénztári szerződése, egészségkártyája, akkor kiváló mindőségű szupinált szandálokat lehet venni 6.500 Ft-tól (pl. Supi+, Salus- mi az utóbbit szoktuk) és EP terhére el tudják számolni (a számlára érkező befizetéseitek utánmeg szja-ból 20% visszaigényelhető!)- igaz, hogy nem azonnal jelentkezik a kedvezmény, de így egy valódi bőr, bokafogós, minőségi 7.000 Ft-os darab valójában kb. 5.600 Ft-ba kerül.

2015. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es? mi a kritikán aluli a deichmannos cipőkben? tényleg érdekel? nekünk rengeteg elefanten cipőnk-szandink-csizmánk volt már, mind tökéletesen bevált!
2015. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 24. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!