Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinted felelőtlenség így...

Szerinted felelőtlenség így szállítani a gyereket biciklin?

Figyelt kérdés
A biciklin nincs gyerekülés, csak egy sima kosár hátul, aminek az eredeti funkciója csomagtartó. Ebbe a kosárba ültették bele a gyerekeket. Egy 2,5 éves és egy 4,5 éves gyerekről van szó.
2015. ápr. 24. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
És hogyan voltak a gyerekek elhelyezkedve hátul?
2015. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nem tudja bekapni a lábát a küllő, valamint a kosár megfelelően van rögzítve...csak öregnagymamámék jutnak eszembe, nem volt soha gond
2015. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem egyszerre szállították őket, hanem külön, külön.

Így néz ki a kosár:


[link]


Csak simán ültek benne.

2015. ápr. 24. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Régen minket simán vittek még a vázon is féloldalt, meg kosárban is, élünk és virulunk :-)
2015. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel az a bajom, hogy hátul van. Egy 2,5 éves gyerek meglát egy cicát, már mutatja is, aztán mi tartja az ülésben? Ez a baj ezzel.


Bevallom, ha sietünk én is szabálytalanul szállítom a 3 évesem, előttem, a vázon ül. De ott közrefogja kezem-lábam és látom, hogy kapaszkodik-e.

2015. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs gond ha a gyereknek a lába előre lóg az anyja oldalához és tud kapaszkodni a rács két oldalával.

Én biztosan nem ültetnék bele 2 és fél éves gyereket, ha lenne 3 és fél 4 éves gyerek és hirtelen megoldás lenne akkor nem lenne vele semmi baj 4 éves gyereknek már sokkal több az esze a kapaszkodáshoz.

Bár ez attól függ hogy mióta szállítja így az anyja, lehet hogy már megszokta hogy kapaszkodni kell.

2015. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem felelőtlenség. Méghozzá azért, mert aki azzal jön, hogy öreganyámék, meg a mi gyerekkorunkban, stb. az nem gondol arra, hogy mondjuk 20 éve nem ilyen autók és nem ekkora forgalom volt? Hiába kapaszkodik az a gyerek még ha mg is szokta, hogy kapaszkodni kell, ha elesik esetleg az anyuka a biciklivel és az úttesten kötnek ki, úgy esélytelen, hogy megtartsa magát így szállítva.
2015. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Budapest útjain nehezen tudnám ezt elképzelni, de vidéken, kisvárosban/faluban igen.


Rokonod, ismerősöd az illető? Szólj neki, hogy nem tetszett neked a látvány.

2015. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!