Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elengednétek 2-2.5 éves...

Elengednétek 2-2.5 éves gyereketeket külföldre nagyszülőkkel 1 hétre?

Figyelt kérdés

Anyuék elvinnék a kisfiamat nyáron külföldre, 8 órás út.

Megkért, hogy gondoljam át, elengedem-e velük, ha nemet mondok akkor sincs gond.

Első körben nem látom akadályát de azért egy picit félek hogy ilyen messzire viszik ráadásul 1 hétre.

Amúgy anyuék nagyon sokat segítenek, egy héten 1-2szer elviszi a gyerekeket magukhoz, ha bármi dolgunk van ők vigyáznak rájuk. Anyu mindent tud róluk. Pár hete 3 napig vigyázott a 2 gyerekemre mert wellnessezni mentünk.

Ti mit gondoltok? Csak kiváncsi vagyok.


2015. ápr. 28. 14:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2015. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Teljesen kizárt.
2015. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Megindokolnád?

Nem akarnál 1 hétre távol lenni a gyerekedtől? Vagy féltenéd?

Bennem vegyes érzések vannak...

2015. ápr. 28. 14:05
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedném. Jó néha egy kicsit távol lenni tőle, mondjuk nekem már bölcsis, de bőven elég néha egy délután, vagy ha 1x ottalszik mamánál (nekünk még ez sem volt de ez már lehetne) de 8 órás út? Meg egy hétig távol lenni? 2,5 éves, őszintén, a gyomrom összeszorulna ha a sajátomról lenne szó, nem akarnám. De ez a mi esetünk.

VISZONT! Neked kell tudni, hogy a Te lelked hogy reagálna, ha szerinted rátok fér és nem éreznéd rosszul magad, akkor miért ne?

2015. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
22%
Az én lányom 3,5 éves, de sose "adtam oda" egyik mamának sem napokra. Én nem szeretem, ha nélkúlem van. Már előre utálom, hogy 3-4 napig nélkülem lesz, mìg szülés után a kórházban leszek.
2015. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
19%

Nem.

Ki van zárva!

2015. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az elválás mindig megvisel de utána már jobban viselem ha nincs velem.

Én leginkább attól félek hogy nagyon messze van, egyrészt nehezen viselné az utat, másrészt ha bármi baj van nem tudok azonnal ott lenni. A Balatonhoz szivesebben engedném el pár napra...

2015. ápr. 28. 14:16
 8/36 anonim ***** válasza:
54%

Gondolj bele: egy kisgyereknek egy 2-3 órás út is nyűg és hiszti lehet, nem 8 órás. Na és ha bármi gond van?


Olyan helyre mehet nélküled, ahol pár órán belül ott tudsz teremni. Értelemszerűen a külföld nem ilyen.

2015. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Na látod, te is tudod. :) Előző vóttam.
2015. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2015. ápr. 28. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!