Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hány pár zoknit szoktatok...

Ti hány pár zoknit szoktatok venni a gyereketeknek egyszerre és meddig jó?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Őszi-téli évszakban kb 10-12 párat.

Most nyáron 2-3 párat veszek neki, az elég lesz.

Kb 6 hónapig jó neki, mert olyat szoktam venni, ami 3 számozásonként van, tehát 19-22, 23-26.



2,5 éves fiú.

2015. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alkalmanként 4-5 párat, kb. 3-4 havonta. A 6 évesnek van legalább 40 pár zoknija. Fele ovis, fele itthoni.
2015. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Brendonban veszem, jó minőségűek, amíg ki nem növi nagyon szépek. Most 22 hónapos és kb. ez a 4. "adag" kb 15-20 párat szoktam venni ebben 3-4 titok zokni is van.
2015. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a vaterán veszem újként, nagyon jók, sokáig bírják, tapadós a talpuk (nekünk ez fontos), most a 2 éves fiamnak kb 12 pár zoknija van, egy méretből kb ennyi szokott lenni neki. Fél évig biztos jók mert én is több méreteset veszek ahogy már előttem is írták. Tavaly ősszel vettem a fiamnak a mostaniakat, még bőven ezeket hordja, szerintem legközelebb ősszel kell majd vennem.
2015. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!