Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves fiú gyermeketek mivel...

5 éves fiú gyermeketek mivel szeret játszani?

Figyelt kérdés
Ajándék ötletnek kéne, kb 5 ezer ft-ig.
2015. máj. 17. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lego, kisautók, garázs, autópálya, fakard, pici munkagépek.
2015. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém csak kábelekkel és elektronikai kütyükkel :D
2015. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez tudni kéne, mit szeret a gyerkőc, van-e valami, amit gyűjt. Star wars rajongó-e stb...

Egy 82. kisatónak nem sok értelme van, de pl ha szeret molyolgatni, vannak tök klassz kísérletező szettek, vagy bogármegfigyelő (az mondjuk pont elég rossz minőségű), Naprendszer-szett. De ha legózik, 5e-ig már azért lehet kis dobozokat venni, ami mindig hasznos.

Vagy: van ilyen hungarocell bumeráng-repülő, amit egy gumival kell kilőni és visszajön a kezedbe, miután tett egy kört. A fiam ezt imádta. :)

De ő szeret molyolgatni - vannak ezek az összerakható dinók/repülők/állatok fából, amit a végén ki lehet festeni.

Ami kicsit szemetesebb: amikor egy gipsz tömbből kell kibányászni a dinó"csontvázat", majd összerakni - hát ő ezt is imádta pl. (én kevésbé) :)

Vagy: ha kistesó nincs, de van társ, akkor Nerf. (szivacslövő pisztoly) vannak a kisebb kiadásúak, azok nem loccsantják ki az agyat (a nagyok erősen lőnek)

Vagy: itt a nyár, lehet már sztem akár vízipisztoly készlet, vízibombákkal.

Ha pedig közeli ismerős/saját gyerek, akkor élményajándék is lehet: aquapark belépő, állatkert, cirkusz, akármi.

2015. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!