Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Testvérkén meddig gondólkoztat...

Testvérkén meddig gondólkoztatok akinek több gyermeke van?

Figyelt kérdés
Van hely,lányom imádja a társaságot,család támogat,de?Nincs bennetek,hogy milesz ha nem elég a pénz stb? Inkább az előnyeit tartottátok szemelőtt? Köszönöm annak aki válaszól.
2010. febr. 26. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem túl sok a pénz (mondjuk ennél kevesebb se legyen), de szerintem kell egy testvér. Egy biztosan. Csak előnyök szólnak mellette.
2010. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is szeretnék második babát,hát sajna mi sem állunk fényesen anyagilag,de kell a kistesó,és az sem mindegy mikor,most megvan még minden,kiságy,babakocsi,talán így könnyebb!Na és persze a babák tudják mikor kell jönni!Nem mindig akkor jön amikor mi szeretnénk,nem jó szerintem sokáig halogatni,de ez csak az én véleményem,nektek kell látni!Tudom hogy nehéz!
2010. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 év kellett mire azt mondtam, hogy szeretnék még egy babát. Nem az anyagiak miatt, mert ha ezen aggódnák akkor egyet sem mertem volna vállalni erre a világra, hanem mert még nem teltem be a kisfiammal. Olyan érzés volt mintha le akarnám cserélni. Most 1,5 éves a kicsi lányom és imádják egymást. Nem bántam meg, hogy vártam.
2010. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már több vetélésem, lombikom és halvaszülésem is volt.

Mi már nem a pénzre megyünk. Amennyit az Isten ad, mind vállaljuk.

Most várom a kistestvért, annak ellenére, hogy a legeslegelején (5 éve) azt mondta egy doki, sosem lehet gyerekünk.

Hát kijártuk az útját.

A család egyébként minimális mértékben tud támogatni apróbb segítségekkel. A férjemmel egymás támaszai vagyunk. Kevés a pénz is, főleg hogy most gyed-en vagyok. Dönthet még az is, hány éves vagy, egészségesek vagytok-e.

Ha szereted a gyerekeket, szerintem jöjjön csak a kistestvér.

2010. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló.Minden elismerésem a tied,kitartást és sok örömöt kívánok a gyerekekben:-)

Igen az idő is sürget valamennyire.Ha visszamegyek dolgozni már nem kezdem elölről.

2010. febr. 28. 07:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos a testvér. A nagyobb imádja a kicsit és viszont. Nekem egy 3 éves és egy 9 hónapos van.

Anyagilag nem érzem a különbséget. 2 fiú. A nagyobb dolgait örökli a pici. Valahogy mindig lesz.Szerintem inkább testvér, mint a sok pénz magányban.

2010. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!