Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiúnak ilyen úszónadrég alá...

Fiúnak ilyen úszónadrég alá úszó pelenka vagy bugyi kell? vagy ti milyet adtok/adtatok rá strandra, vízbe, Balatonra, akárhova még egy évesként?

Figyelt kérdés

a fecskétől valahogy ódzkodom..

ilyesmire gondoltam, csak nem pamut, hanem amolyan vízlepergetős van a boltban, Verdás.(egyelőre a méretében nem találok)

[link]


2015. jún. 2. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy ilyen korban még csak úszóplenka és ennyi?
2015. jún. 2. 14:11
 2/7 A kérdező kommentje:
és nem akarok passzosat sem, mint valami biciklinadrág..
2015. jún. 2. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég az úszópelus.
2015. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2015. jún. 2. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
En uszopelust szoktam ra adni es arra a furdogatyat.nekem is egy eves a kisfiam es olyan van Ami nem passzos,hanem olyan mint egy rovidnadrag,csak vizlepergetos anyagbol.nagyon jol all rajta. :)
2015. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is ilyet keresek, mint utolsó :) csak sajnos még nem találtam olyat ami ne nyomná a pocakját és ne is érjen le térdig, vagy lábszárig
2015. jún. 2. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Ó, dehogynem kapható! Tavaly a Tescoban vettem, idén a Takkoban, de láttam a Lidlben is. Egy picit hosszabb, mint a képen, de egyáltalán nem ér térdig.

Én is adtam pelusra úszógatyát. Jártunk már úgy, hogy bekakált a vízbe, észre se vettük. Jobb, ha több minden fogja.

2015. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!