Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Félek, nehogy agyrázkodasa...

Félek, nehogy agyrázkodasa legyen a 2 éves fiamnak, szerintetek?

Figyelt kérdés
Fél 7 körül motorozott az utcán és felborult vele hanyatt esett és beverte a fejét. Lett rajta egy púp. Sírt nagyon, persze h fájt neki, de viszonylag könnyen vigasztalódott. Utána már szaladt is a foci után. Mikor a lakásba értünk is elemében volt, játszott, rohangált mint máskor. Aztán 9-kor elment aludni. Sajnos egyszer volt már ilyen h elesett és púpos lett a feje, szerencsére nem lett semmi baja. Nem látok semmi arra utaló jelet h lenne baja de mégis aggódom, mi van ha éjjel történik valami miközben alszik és nem veszem észre? Ha lenne baja az már valami formában jelentkezett volna?
2015. jún. 23. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányinger, hányás, szédülés az agyrázkódás tünetei.
2015. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

48 órán belül jön elő az agyrázkódás tünete.

nekem autóbalesetem volt, kora délután, olyan este 11körül kezdtem remegni és hányni... akkor bementem a kórházba, másnap reggel kerültem be mri-re, az mutatta ki, hogy egy ér megpattant az agyamban és ugye agyrázkódásom volt, utóbbi miatt hánytam és szédültem, előbbi felelt a remegésért.


azért azt hozzá tenném, hogy 50-el csapódtunk egy álló autóba, szóval nem 30centiről huppantam a földre ;)

figyelgesd, esetleg aludj mellette ma éjjel, hogy ha hányna akkor észrevedd, de elég nagy már, nyilván felébred majd rá, de nem hiszem, hogy ennyitől komolyabb baj lenne :)

2015. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hagynám aludni, pláne ha az esés után ennyire nem volt semmi baja, de ha többet akarna aludni, akkor kelteném mindenképpen.
2015. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, szerencsére minden rendben volt /van vele
2015. jún. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!