Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szokott valaki játékot bérelni...

Szokott valaki játékot bérelni a gyerekeinek?

Figyelt kérdés
Hallottam már hogy erre is van lehetőség néztem is pár oldalt.Vannak vkinek tapasztalatai?

#játékbérlés
2015. júl. 9. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez hogy működik? Én még nem hallottam róla, hol vannak ilyen oldalak? Bennem lenne egy kis félelem, hogy egyben marad-e a játék, mire vissza kell adni. A kölcsön ruhákért sem rajongok, pont emiatt, hogy mi lesz, ha tönkretesszük, hisz gyerekekről van szó, simán megtörténhet.
2015. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer néztem neten játékbérlős oldalt, de úgy találtam, hogy ha 3 hónapra kibérelnék valamit, majdnem ott van az ára, mintha megvenném boltban. Lehet, hogy nem mindenre igaz, de amire én kerestem, így volt. Főleg, hogy használtan is lehet nagyon jó állapotban kifogni játékokat.
2015. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak azért gondoltam rá mert hamar megun mindent és van ami nem is jön be.Ilyenekre gondoltam hogy tanulóasztal, trambulin piciknek tehát ami használtan se olcsó.

Oldalak vannak elég sok de akkor másnak sincs tapasztalata :(

2015. júl. 10. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!