Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Le fog erről magától szokni a...

Le fog erről magától szokni a lányom?

Figyelt kérdés

Kislányom 15 hónapos. Az a problémám vele, hogy túl közvetlen a kisgyerekekkel. Mióta játszótérre járunk, egyszerűen nem tud betelni vele. Elég kicsi játszóterünk van a ház mögött, egyszerre max 5-6 kisgyerek szokott ott lenni. A lányom ahogy valaki belép a játszótér kapuján, neki azonnal oda kell mennie (illetve még vezetem, mert egyedül nem megy csak ha fogom a kezét). Szóval azonnal odamegy, mosolyog meg akarja fogni a másikat. Én úgy látom viszont, hogy a többi kisgyerek nem nagyon vágyik még annyira a gyerektársaságra. Utána minden kisgyerek szépen eljátszik magában vagy a szüleivel, az én lányomnak mindenkit végig kell járni és egyfolytában játékot kezdeményez. Nyújtja a labdát, a homokozóeszközeit, mindent. A többiek viszont az esetek többségében csak értetlenül néznek rá, vagy játszanak mintha mi se történt volna. Fog ez nála változni? Majd ha kicsit nagyobb lesz, ellesz egyedül is a játszón? Három oka van, hogy szeretném ha változna:


- szegény sajnálom, hogy nem kapja vissza azt az örömöt amivel ő közelít másokhoz

- olyan ciki tök ismeretlen emberekhez rögtön odaállni, mintha lerohantuk volna őket

- félek hogy az életben nagyon sok csalódás fogja érni, ha ennyire barátkozós lesz. Ráadásul ma a csúszdán meg akart szeretni egy kisfiút aki elnyomta magától és le akarta tolni a csúszdáról, a kezeit lefeszegette. De a lányom még ezek után is menni akart oda hozzá.


Ugye pár hónap múlva elmúlik ez nála? Már egy éves kora óta ezt csinálja. Kicsit kezd sok lenni.


2015. júl. 12. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Számomra elborzasztó, hogy ennyire antiszociálisok egyes gyerekek!
2015. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem tök jo, hogy ilyen. Maradjon is ilyennek, lesz sok baratja. Csak azt lenne fontos megtanulnia, hogy a "cukros bacsival" ne legyen ilyen baratkozos. Amugy nem latok problemat.
2015. júl. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!